جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: سه شنبه، 16 بهمن 1397     
دستگیری سارق داروخانه‌های تهران

خبرگزاری مهر: رئیس کلانتری نیاوران از دستگیری مردی میانسال که با دزدی از داروخانه‌های پایتخت اقدام به سرقت می‌کرد، خبر داد و گفت: در این رابطه ۲ مالخر نیز دستگیر شده است.

 

سرهنگ خلیل لطفی رئیس کلانتری نیاوران اظهار کرد: در نهم ماه جاری (بهمن ماه)، ماموران عملیات کلانتری در جریان یک فقره سرقت به شیوه «کش روی» از یکی از داروخانه‌های سطح کلانتری قرار گرفتند و سریعا با حضور در محل با مردی متشخص روبه رو شدند که با برداشتن لوازمی از داروخانه قصد سرقت آن‌ها را داشت.

 

رئیس کلانتری نیاوران توضیح داد: مالک داورخانه اظهار داشت که متهم از غفلت کارمندان سوء استفاده کرده است و مقداری دارو، سرقت کرده است.

 

وی با اشاره به اینکه متهم پاسخ درستی به سوالات پلیس نمی‌داد، به کلانتری برای تحقیقات تکمیلی منتقل شد، بیان کرد: در تحقیقات پلیسی مشخص شد که این متهم برای اولین بار مرتکب سرقت نشده بلکه ۱۵ پرونده مشابه در کلانتری علیه وی تشکیل شده است و مشخصات سارق اعلامی در این پرونده ها، با فرد دستگیر شده مطابقت دارد.

 

وی ابراز کرد: در تحقیقات بعدی متهم به ۱۵ فقره سرقت از داروخانه‌ها اعتراف کرد و علت آن را حس انتقام جویی و کینه‌ای که از داروخانه‌ها به دل گرفته بود، اظهار کرد.

 

سرهنگ لطفی افزود: در واقع متهم ۵۴ ساله پرونده مدعی بود چند سال پیش از داروخانه‌ای دارو خریداری کرده بود که به علت معیوب بودن دچار بیماری شده است و پس از آن تصمیم گرفته است از داروخانه‌ها سرقت کند.

 

کلانتر محله نیاوران با اشاره به اینکه متهم دارو‌های مسروقه را به ۲ مالخر می‌فروخت، گفت: با شناسایی و دستگیری ۲ مالخر مذکور، هر ۳ متهم به مرجع قضائی معرفی شدند؛ بنابراین گزارش، اموال کشف شده از سارق بیش از ۳۰ میلیون تومان ارزش دارد.
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: