جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز، سهمیه سوخت سواری‌های عمومی بین شهری مشخص شد.

به گزارش اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز، مدیرکل دفتر حمل و نقل مسافر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گفت: هیچ یک از تاکسی های اینترنتی حمل و نقلی مجوز تردد بین شهری را ندارد و تردد خارج از شهر‌های آن‌ها تخلف و غیرقانونی است.

به گزارش اخبار کلان شهر ها تهرانی نیوز، بخش حمل و نقل جاده‌ای مسافری برای جابه‌جایی مطلوب و ایمن زائران اربعین حسینی (ع) با همه توان اعلام آمادگی کردند.

به گزارش اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز، مدیرکل دفتر جذب سرمایه و تجهیز منابع وزارت راه گفت: بر اساس آیین‌نامه اجرایی قانون احداث طرح‌های عمرانی حوزه راه و ترابری، وزارت راه و شهرسازی از طریق مشارکت با بخش خصوصی نسبت به محاسبه و تعیین نرخ عوارض آزادراه‌ها اقدام و پس از تصویب برای اجرا از تاریخ اول شهریور ابلاغ شده است.

به گزارش اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز، مدیر شرکت فرآورده‌های نفتی استان تهران اعلام کرد: در حوزه کلان شهر تهران به ویژه در برخی مناطق 22 گانه توزیع جایگاه با مصرف تناسبی ندارد. در حوزه کلان شهر تهران روزانه میاگین 12.5 میلیون لیتر بنزین مصرف می شود که این میزان در روزهای پیک به بیش از 13میلیون لیتر هم می رسد.

به گزارش اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز ٬ بر اساس تفاهم نامه میان شرکت خدمات بیمه‌ای سهام عدالت کشور و شهرداری شهرستان آمل پرداخت تسهیلات حمایتی به رانندگان تاکسی این شهرستان آغاز شد.

به گزارش گروه اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز، کمیسیون ماده ۱۲ رسیدگی به تخلفات شرکت‌های حمل و نقل جاده‌ای، ۳۷ پرونده تخلف شرکت‌های حمل و نقلی را مورد رسیدگی قرار داد و احکام حقوقی لازم را صادر کرد.

به گزارش اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز، مهلت پرداخت عوارض الکترونیکی آزاد راه ها تا 10 اردیبهشت 98 تمدید شد.

به گزارش اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز، از آغاز طرح نوروزی بیش از هفت میلیون و ۳۷۰ هزار مسافر با تعداد ۷۰۵ هزار و ۱۷۳ سرویس توسط ناوگان عمومی حمل ونقل جاده‌ای جا به جا شدند.

به گزارش اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز،مسافرین حمل ونقل عمومی می‌توانند هر گونه شکایت در طول ایام مختلف به ویژه ایام نوروز را در سامانه مربوطه به ثبت رسانده و اعتراض خود را جهت رسیدگی ارائه کنند.

به گزارش اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز، معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور گفت: هم اکنون ۲۲ هزار دستگاه اتوبوسرانی شهری در کشور داریم

به گزارش اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز،، معاون هماهنگی امور عمرانی گفت: حدود ۹۰ خط آمایش در استان تهران در حوزه معاینه فنی وجود دارد که ۴۵ خط در شهر تهران مستقر است.

به گزارش اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز، مركز ارتباطات و امور بين الملل شهردارى تهران به دنبال انتشار خبرى مبنى بر پيشنهاد پولى شدن عبور از تونل هاى شهرى از سوى معاونت حمل و نقل و ترافيك شهردارى تهران، توضيحات زير را ارائه داد.

به گزارش اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز، رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل گفت: آماده باش کامل راهداران موجب برقراری امنیت و روان شدن تردد در این جاده‌ها شد.

به گزارش اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز، رئیس شورای عالی استان‌ها با اشاره به ظرفیت این شورا در حمایت از تولیدکنندگان محصولات ارگانیک گفت: 1280 عضو شوراهای شهر و بیش از 5 هزار عضو شوراهای روستا، شبکه وسیعی در سراسر کشور را تشکیل می‌دهند که این ظرفیت می‌تواند در حمایت از تولید محصولات ارگانیک به کار گرفته شود.

به گزارش اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز، رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت: در راستای نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی کشور ، دویست دستگاه اتوبوس ساخت شرکت عقاب افشان به این ناوگان تحویل داده شد.

به گزارش اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز، کمیسیون ویژه ماده ۱۲ رسیدگی به تخلفات شرکت‌های حمل و نقل جاده‌ای در نیمه آذر ماه امسال، در ۶ استان، به پرونده تخلف ۴۰ شرکت حمل و نقلی رسیدگی و احکام حقوقی لازم را صادر کرد.

به گزارش اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز،با فراخوان تامین سرمایه گذار در ماه آذر، این دوربین‌ها از ابتدای سال آینده در محور‌های کشور نصب و عملیاتی می‌شود.

به گزارش اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز، عضو هیئت عامل راهداری گفت: سازمان برنامه و بودجه با راه اندازی ۲ هزار دوربین ثبت تخلف سرعت در جاده‌ها موافقت کرد.

به گزارش اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز، آزادراه تهران – قم با هدف ارتقای سطح فنی و ایمنی و افزایش خدمات جاده‌ای به بخش خصوصی واگذار می‌شود.