جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوزريالشهردار منطقه 2 گفت: دومين همراه سراي بيمار منطقه در فضایی به مساحت 156مترمربع در دو طبقه درخیابان ستارخان احداث شد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار با اعلام اینکه در حال حاضر 246 میدان و بازار در سطح شهر تهران به شهروندان خدمات رسانی می‌کنند و تا پایان سال 10 بازار دیگر نیز به این تعداد اضافه خواهد شد، گفت: به خاطر نقشی که سازمان مدیریت میادین در سفره خانواده‌ها و سهمی که در سبد خرید خانوارهای تهرانی دارد، شاهد استقبال روزافزون شهروندان از این مراکز هستیم.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، شهردار منطقه شش با تاکید بر ضرورت توسعه «همراه سرا» ها در قلب پایتخت، از احداث دومین همراه سرا در محله جمشید آباد و در ضلع شمالی بیمارستان امام خمینی (ره) خبر داد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، مدیر امور بانوان شهرداری منطقه 3 از برگزاری جشنواره سمفونی پاییز 20 تا 30 آذر ماه از ساعت 14 تا 17 در بوستان ملت خبر داد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، شهردار منطقه 11 تهران از حذف طرح عقب نشینی جداره های تاریخی خیابان ولی عصر (عج) ، وحدت اسلامی و شوش در کمیسیون ماده پنج خبر داد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، همزمان با "هفته کار داوطلبانه"؛ معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه21 اقدام به اجرای ویژه برنامه های آموزشی، سلامت-محور و ورزشی،محیط زیست، پسماند و همچنین "جشنواره کار داوطلبانه" کرد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،معاون مالی و اقتصاد شهری منطقه 19 از صدور بیش از 123 هزار فیش عوارض نوسازی و بهای خدمات پسماند از ابتدای سال خبر داد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهردار منطقه ۸ از تجهیز گرمخانه این منطقه برای زنان خبر داد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،معتادان متجاهر ساکن روی پل خیابان خاوران منطقه 15 با همکاری سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران جمع آوری و ساماندهی شدند.

به گزارش گروه اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،شهردار تهران با حضور در غرفه سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار در «سومین همایش و نمایشگاه تهران هوشمند»، از طرح‌های این سازمان در راستای استفاده از فناوری‌های جدید در میادین میوه و تره بار دیدن کرد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران با اشاره به اینکه شاهد استقبال روزافزون مردم از میادین میوه و تره بار هستیم، گفت: مدیریت و هماهنگی اثربخش سازمان مدیریت میادین، باعث رضایت‌مندی شهروندان از عملکرد میادین میوه و تره بار شده است

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه 15 از آغاز هرس درخت و درختچه های منطقه15 خبر داد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،فاز نخست بخش شمالی بزرگراه شهید نجفی رستگار در محدوده شهرداری منطقه 15 با حضور شهردار تهران، رئیس شورا و برخی از اعضای شورای اسلامی شهر تهران افتتاح شد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،در اولین نشست هم اندیشی که با حضور شهردار منطقه9، مدیران شهری با شهرداران جدید مدارس پهنه غربی پایتخت برگزار شد؛ نسبت به رفع نیازهای اولویت دار مدارس منطقه خلاق و نوآور تاکید شد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،شهردار منطقه چهار تهران در هفته شهر هوشمند از افتتاح نخستین مرکز فناوری های نوین خبر داد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه 15 از برگزاری دو جشنواره شاد ویژه توان یابان منطقه با هدف جذب پتانسیل و مشارکت شرکای اجتماعی همزمان با روز جهانی معلولان خبر داد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، مراسم بهره برداری از پروژه های مناسب سازی شده ویژه افراد کم توان و معلول چهارشنبه در سرای محله بهمنیار منطقه 19 برگزار می شود.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، رییس اورژانس تهران از آماده‌باش تمام پایگاه‌های اورژانس تهران در مناطق ۲۲ گانه خبر داد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، 450مادر آسیب دیده در مرکز مادر و کودک منطقه 15 درمان و بازتوانی شده اند.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،محمود کلهری از افتتاح بهره برداری پایانه تاکسی و اتوبوس شهید چراغی با احتساب مُدهای حمل و نقل ترافیکی در نخستین سه شنبه بدون خودروی آذر ماه خبر داد.