جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران از آغاز بهره برداری از بازار جدید میوه و تره بار پایتخت بدون برگزاری هرگونه مراسم رسمی و با حضور مردم خبر داد و گفت: بازار میوه و تره بارفروزش روز گذشته با حضور شهروندان افتتاح شد و بلافاصله شروع به کار کرد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،معاون شهرسازی و معماری شهرداری منطقه چهار از کاهش زمان تایید نقشه نمای املاک در حال ساخت خبر داد و گفت: سرعت صدور پروانه های ساختمانی در این منطقه افزایش می یابد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،شرکت فرهنگی و ورزشی سایپا وابسته به "گروه خودروسازی سایپا" با حضور سلیمانی مدیرعامل این مجموعه، رحمانی شهردار منطقه21، علی دایی سرمربی تیم فوتبال سایپا و احسان قائم مقامی استاد بزرگ شطرنج ایران "هفته درختکاری و منابع به گطبیعی" را گرامی داشت.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران که در جمع معاونان این سازمان و مدیران میادین میوه و تره بار به مناسبت هماهنگی جهت اجرای طرح «استقبال از نوروز» سخن می‌گفت با تاکید بر لزوم توجه به حقوق شهروندان و تکریم مراجعه کنندگان، گفت: رعایت حقوق شهروندان به معنای عرضه محصولات با کیفیت و قیمت مناسب و احترام به مشتری است.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران در دیدار با کارمندان زن این سازمان به مناسبت ولادت حضرت زهرا (س) و روز زن، ضمن تبریک این مناسبت به بانوان همکار خود، گفت: زنان از اهمیت و جایگاه والایی برخوردارند و پیشرفت هر جامعه، مرهون و مدیون ایثارگری‌های بانوان آن جامعه است.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،به منظور شناسایی زنان هنرمند محلات و جلب مشارکت آنان در بروز خلاقیت های فرهنگی هنری، جشنواره خلاقیت های هنری زنان منطقه 3 در مجموعه فرهنگی ورزشی شهربانو برگزار می شود.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، اولین جلسه کمیته استقبال از نوروز به ریاست مهندس مجید رباطی، قائم مقام شهرداری منطقه22 تشکیل شد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،400شهروند از خدمات اتوبوس تست ایدز در منطقه 15 بهره مند شدند.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،در راستای اجرای پروژه ملی بازی یادگیری در 1000 مدرسه سطح کشور، اولین خانه بازی یادگیری روز گذشته با حضور وزیر آموزش و پرورش در دبستان پسرانه بهشت واقع در منطقه 11 افتتاح شد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،شهردار منطقه 8 با امضای کمپین «نما؛ هویت شهرما»، گامی به منظور ایجاد و حفظ نماهای فاخر در این محدوده از شرق پایتخت برداشت.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،معاون فنی و عمرانی منطقه21 از انجام عملیات نقشه برداری احداث نهر و ارتباط آن با کانال اصلی در محدوده بزرگراه فتح با توجه به آبگرفتگی شدید در این بزرگراه خبر داد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران در جلسه شورای معاونان این سازمان و مدیران میادین میوه و تره بار پایتخت گفت: در شرایط دشواری قرار داریم و از همکارانم توقع دارم مشکل مردم را مشکل خود بدانند و همه همکاری کنند تا گرهی از مشکلات مردم باز شود.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، تمامی میادین و بازارهای میوه و تره بار روز شنبه بیستم بهمن مصادف با سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) از ساعت 8 صبح تا 13 باز و آماده خدمات رسانی به شهروندان می‌باشند.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران با تاکید بر لزوم توسعه کیفی و کمی میادین و بازارهای میوه و تره بار گفت: برای خدمات رسانی هر چه بهتر و بیشتر به بخش‌های وسیع‌تری از شهروندان، نسبت به ساخت و راه‌اندازی و بازارهای میوه و تره بار در نقاط مختلف شهر که فاقد این مراکز خدماتی هستند و تقاضا برای استفاده ازخدمات چنین مراکزی وجود دارد، اقدام خواهیم کرد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، شهردار منطقه۱۳ از دستاوردهای مدیریت شهری در سال های گذشته سخن گفت و از آماده سازی ده ها پروژه برای افتتاح در این منطقه با حضور شهردار تهران خبر داد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران از آغاز عملیات روکش آسفالت میدان میوه و تره بار صادقیه به عنوان یکی از شلوغ‌ترین میادین میوه و تره بار پایتخت خبر دا

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، شهردار منطقه 20 در جریان بازدید از آسیاب آبی، خانه قدیمی کشف شده، کارونسراهای صفوی و دوقلو بر احیای آثار تاریخی شهرری تاکید کرد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار با اعلام اینکه عملکرد این سازمان در کیفیت و کمیت غذایی که در سفره بخش قابل توجهی از خانواده‌های شهری قرار می‌گیرد موثر است،به مدیران میادین میوه و تره بار اعلام کرد...

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار با اعلام اینکه دو ضلع مصرف کننده از یک سو و تامین کننده و تولیدکننده از سوی دیگر در اولویت برنامه ریزی‌های این سازمان قرار دارند، گفت: سازمان مدیریت میادین به عنوان ضلع سوم سعی دارد تا شرایط لازم را برای ارائه خدمات از سوی تأمین کنندگان و تولیدکنندگان و استفاده از خدمات ارائه شده توسط مصرف کنندگان فراهم کند.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، در جلسه مشترکی که با حضور مدیرعامل و معاونان سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار و شهردار و معاونان شهرداری منطقه 17 برگزار شد، بر تقویت خدمات رسانی بازارهای میوه و تره بار در این منطقه تاکید شد.