جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 3 از اجرای طرح پنجشنبه های پاک در معابر این منطقه خبر داد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه سه از بررسی مشکلات زیرساختی و زیست محیطی شبکه فاضلاب این منطقه خبر داد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه چهار تهران از مناسب سازی و ایمن سازی ساختمان های اداری و بوستان های منطقه چهار برای تردد معلولان و افراد کم توان جسمی خبر داد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،«شیشه» در سبد جمع آوری زباله های بازیافتی شهرداری منطقه 15 قرار گرفته است.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه 3 از ایمن سازی و اجرای عملیات بتن ریزی و ایزوله سازی در پایانه تاکسیرانی مترو قلهک خبر داد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، با مساعدت و همکاری شهروندان در پرداخت به موقع عوارض و بدهی‌های معوقه، منطقه 10 با تحقق درآمدهای نقدی، در میان مناطق 22 گانه پایتخت رتبه سوم را کسب کرد.

به گزارش اخبار مناطق 22گانه تهرانی نیوز، شهردار منطقه 22 با اشاره به سرای محلات خاطر نشان کرد: سرای محلات نباید محلی برای کسب درآمد و به ماننده آموزشگاه ها باشند، بلکه باید محلی برای گفتمان شهروندان محلات در راستای حل مشکلات محله و پیشبرد اهداف شهری باشد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، از ابتدای امسال تاکنون 15 پل عابر پیاده منطقه 15 رنگ آمیزی و زیباسازی شده است.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،شهردار منطقه چهار تهران در دیدار با خانواده شهید مظفری نیا گفت: به زودی یکی از معابر اصلی منطقه به نام شهید "شهروز مظفری نیا" همرزم سردار بزرگ اسلام حاج "قاسم سلیمانی" مزین می شود.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، معاون فنی و عمران شهردار منطقه 8 از بهسازی معابر بافت فرسوده منطقه خبر داد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، رسول کشت پور شهردار منطقه 2 در جلسه بررسی و معرفی پروژه های کوچک مقیاس محلات21 گانه منطقه از اختصاص بودجه به این پروژه ها در بودجه سال 99 منطقه خبر داد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، آموزش موتورسواران و شهروندان جنوب شرق تهران در اجرای کمپین «موتورسوار خوب» منطقه 15 آغاز شده است.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، مرتضی مطهری معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۶از ادامه عملیات عمرانی کف سازی و پیاده رو سازی خیابان پیروزه واقع در ضلع جنوب میدان سلماس با هدف ساماندهی و بهسازی معابر شهری خبر داد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، شهردار منطقه۶ تهران از آماده باش کامل نیروهای خدمات شهری و معاونتهای اجرایی منطقه جهت میزبانی باشکوه از عزاداران مراسم وداع با سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و یاران شهیدش در دانشگاه تهران خبر داد

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،در راستای تدابیر شهردار تهران مبنی بر اصلاح الگوی مصرف و با هدف نگهداری منابع و حفظ ذخایر زیر زمینی، طرح هوشمند سازی چاه هاي آب فضاي سبز محدوده منطقه 13 در حال اجراست.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، در هشتمین روز از دی ماه مدیران ارشد شهری از پروژه زیرگذر استاد معین_آزادی در منطقه9 بازدید کردند.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، از ابتدای امسال طرح مقابله با جانوارن موذی در نواحی هفتگانه منطقه 15 اجرا و محله های دارای بافت فرسوده، کانال ها، انبار و گاراژهای بزرگ پاکسازی شد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، به همت شهرداری ناحیه یک منطقه21 و با همکاری موثر اعضای شورایاری محله تهرانسر غربی، طرح جمع آوری سد معبر صنوف در این محله صورت گرفت.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،معاون خدمات شهری شهرداری تهران گفت: از شهریورماه سال۹۶ تاکنون۴۲ بوستان شهری به مساحت ۵۵.۹ هکتار در پایتخت و مناطق مختلف شهری احداث شده است و طبق برنامه‌ریزیهای انجام شده این روند همچنان ادامه دارد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، تابلوی مغازه و سایبان کهنه در خیابان احسانی تعویض و یکسان سازی شد.