جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، محلات 20 گانه منطقه چهار با اجرای طرح های شاد ایرانی باستانی حال و هوای عید نوروز به خود گرفت.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، اقدامات پیشگیرانه شهرداری منطقه 19 برای پیشگیری از زباله سوزی و داشتن جوی آرام در مراسم چهارشنبه آخر سال تشریح شد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، شهردار منطقه ۲۲ با بیان اینکه نمی توان گفت مردم از منزل بیرون بیایند، ادامه داد: آموزش های پیشگیری از این ویروس را در بین شهروندان باید بیشتر اطلاع رسانی کنیم تا مردم این موضوع را جدی تر بگیرند.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز ، 40 اکیپ گندزدایی و 50اکیپ موتور سوار ضدعفونی به عنوان حافظان سلامت شهروندان پا به عرصه عملیاتی گذاشته اند و به صورت مداوم برای ضدعفونی کردن معابر،اماکن عمومی و محلهای پرتردد اقدام می کنند.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، با توجه به نزدیک شدن به فصل گرما و فرارسیدن ایام پایانی سال و در راستای طرح استقبال از نوروز ۹۹، طرح مبارزه با جانوران مضر شهری توسط اداره ساماندهی معاونت خدمات شهری و محیط زیست منطقه کلید خورد .

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، در راستای توجه به سیاست های حمل و نقل پاک و اولویت ایمنی عابرین پیاده، پیاده راهی در یکی از خیابان های منتهی به بلوار میرداماد احداث شد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،همزمان با هفته درختکاری 15 هزار نهال مثمر و غیر مثمر در سطح منطقه 19 توزیع می شود.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، شهردار منطقه 2 گفت: ذر آستانه فصل بهار، اقدامات و برنامه های این منطقه برای تلطیف و زیباسازی محیط شهری و استقبال از نوروز آغاز شد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، شهردار منطقه ۴ تهران گفت: به دنبال شیوع ویروس کرونا و تعطیلی مراکز فرهنگی - ورزشی شهرداری تهران، مجموعه تفریحی و گردشگری باغ پرندگان نیز تعطیل شد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، یک هزار نفر از نیروی خدمات شهری منطقه 15 برای رسیدگی به وضعیت معابر و خیابان های جنوب شرق در آماده باش شبانه روزی به سر می برند.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، منطقه یک آزادراه تهران-شمال، فردا ششم اسفند افتتاح می‌شود.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، سومین هفته بازدید میدانی و نظارت ستادی از نواحی شش گانه منطقه ۶ به ناحیه ۳ اختصاص داشت

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،مرکز خدمات مشاوره و آموزش روانشناسی در مجموعه شهربانوی منطقه سه افتتاح شد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، فضاسازی محیطی در 75 نقطه از شمال تهران برای تبلیغات انتخاباتی، همزمان با آغاز زمان تبلیغات مجلس شورای اسلامی انجام شد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، شهردار منطقه 10 از موافقت واگذاری باغ حکیم به شهرداری تهران خبر داد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،سرپرست معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه۹ از راه اندازی مرکز مشاوره و‌ توانمندسازی شغلی و‌ کسب و کار در سرای محله امامزاده عبدالله توسط اداره آسیب های اجتماعی منطقه خبر داد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، مسیر انسدادی کندروی باند شمال بزرگراه آزادگان حدفاصل خیابان شهید رجایی تا بزرگراه شهید تندگویان با اتمام فعالیت بازسازی کانال بهمنیار و ایمن سازی آن بزودی بازگشایی خواهد شد

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، همزمان با چهل و یکمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی پردیس فرهنگی منطقه سه در مسیر راهپیمایی22بهمن برپا می شود.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،معلولان جسمی – حرکتی محلات شهر تهران در 5 کلاس ورزشی به رقابت پرداختند .

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، سرپرست معاونت خدمات شهری و محیط زیست منطقه۹ از آذین بندی قدمگاه امام(ره) در ایام الله دهه فجر خبر داد.