جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،شهردار منطقه ۲ از اجرای پروژه توسعه کانال جمع آوری و هدایت آب‌های سطحی بزرگراه شهید چمران خبر داد.

به گزارش گروه محیط زیست تهرانی نیوز، مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از رگبار باران همراه با رعد و برق و وزش باد شدید در ۱۲ استان کشور طی امروز (۲۶ فروردین) خبر داد.

به گزارش گروه محیط زیست تهرانی نیوز،مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از بارش پراکنده باران در بیشتر مناطق کشور خبر داد.

به گزارش گروه اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،با فرا رسیدن سال جدید و با توجه به رویکرد شهرداری تهران در تغییر چهره پایتخت از فضای شهر خاکستری به شهر رنگی ، طرح زیباسازی کوچه‌ها و معابر بافت فرسوده با هدف ایجاد سرزندگی، نشاط و امید در میان ساکنین ، در دستور کار قرار گرفته است.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۱ گفت: از آغاز سال نو تاکنون بیش از ۱۳۰ هزار نفر از تولیدات گردشگری مجازی " قصه های تهران " که از سوی اداره روابط عمومی این منطقه برای نوروز۱۴۰۰ تولید شده، بازدید کردند.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،کلنگ احداث پیاده راه قدمگاه صالحیه(ع)، در حدفاصل میدان های قدس و تجریش با هدف ارتقاء زندگی شهری در فضاهای عمومی و پیرامونی امامزاده صالح(ع) به زودی بر زمین خواهد خورد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،شهردار منطقه ۱۳ گفت: با اجرای فاز اول طرح فوریتی نگهداشت شهر در ورودی شرق تهران ، جداره جنوبی بزرگراه شهید یاسینی حدفاصل پل لواسانی تا تقاطع بزرگراه شهید بابائی در منطقه۱۳ پاکسازی وساماندهی شد

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،شهردار منطقه 12 گفت: تنها بخش به‌جامانده از خانه-باغ علاءالدوله، حاکم تهران در دوره‌ ناصرالدین‌شاه و انقلاب مشروطه، واقع در حد فاصل خیابان لاله‌زار و خیابان فردوسی خریداری شد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،شهردار منطقه ۱۱ تهران به تشریح اقدامات اجرایی برای ثبت جهانی خیابان ولی عصر (عج) پرداخت.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،لیست پروژه‌های توسعه محلات برای سال ۱۴۰۰ به همراه تمامی مستندات مربوط به تدوین پروژه ها گردآوری و جمع‌بندی شده و یک هزار و ۶۱۸ عنوان پروژه توسعه محله‌ای در مناطق ۲۲گانه با برآورد بیش از یک هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان جهت بررسی در کمیسیونهای تخصصی به شورای شهر تهران ارسال شده است.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه ۱۹ تهران از نورافشانی و حرکت کارناوال شادی به مناسبت عید نیمه شعبان خبر داد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،اعضای شورای اسلامی شهر تهران به منظور ارج نهادن به تلاش های فعالان این حوزه و همچنین ایجاد فضایی برای معرفی سازمان های مردم نهاد فعال شهر تهران بوستانی واقع در منطقه 22 را به نام " سمن ها( سازمانهای مردم نهاد)" نام گذاری کردند.

به گزارش اخبرا مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،شهردار منطقه ۱۱ تهران از تکمیل پرونده های گیاه پزشکی بیش از ۲۰۰ درخت کهنسال و ۴۰۰ درخت نیاز به توجه در بخش مرکزی شهر تهران خبر داد.

به گزارش اخبار مناطق 22گانه تهرانی نیوز،شهردار منطقه ۶ تهران با بیان اینکه اجرای طرح کاهش پسماند (کاپ) راه برگشت ندارد، به شورایاران و سرای محلات سطح این منطقه مرکزی پایتخت ماموریت داد تا در زمینه آموزش و همراه کردن شهروندان با اجرای این طرح فعال شوند.

به گزارش اخبار مناطق 22گانه تهرانی نیوز،شهردار منطقه ۱۸ تهران گفت: در راستای افزایش چشم اندازهای بصری و تلطیف روحیه شهروندان پیش از آغاز سال جدید، دو کیلومتر فرش گل در حاشیه و شریانهای ارتباطی گسترانده شد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،شهردار منطقه ۱۱ تهران از نصب مخازن۷۰هزار لیتری آب اضطراری با قابلیت قطع خودکار در مواقع زلزله و تأمین آب آشامیدنی برای افزایش تاب آوری شهر بعد از وقوع زلزله در محله های مرکزی پایتخت خبر داد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، همزمان با هفته درختکاری 80 نهال امید و آرزو به دست کودکان کار و خیابان در پارک طالقانی منطقه 3 کاشته شد.

به گزارش اخبار مناطق 22گانه تهرانی نیوز،نخستین نشست شورای دبیران مجمع خیرین مناطق ۲۲ گانه شهرداری تهران با هدف انسجام بخشیدن به کمکهای خیرین در حوزه کاهش آسیب های اجتماعی در سالن اجتماعات این سازمان برگزار شد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،شهردار منطقه ۹ مذاکره با وزارت دفاع برای واگذاری "پادگان جی" به شهرداری تهران، بهره‌برداری پلازای خیابان هاشمی در آینده نزدیک، تبدیل فضاهای ناامن شهری به فضاهای امن، فعال شدن آبنمای میدان آزادی پس از ۱۵ سال و طرح جدید تشویقی نوسازی بافت های فرسوده منطقه را از جمله اقدامات مهم منطقه 9 عنوان کرد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،مدیر کل امور خدمات شهری شهرداری تهران اعلام کرد: به مناسبت نوروز ۳ میدان تره بار جدید و ۳ ایستگاه آتش نشانی افتتاح خواهند شد و ۵۰۰ تن محصولات پروتئینی تنظیم بازار در میادین تره بار توزیع می شود.