جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه 3 در جلسه هماهنگی منطقه با شرکت های خدماتی آب، برق، گاز، مخابرات و فاضلاب بر لزوم بکارگیری پیمانکار نگهداشت برای حفاری های شهری توسط آنان تاکید کرد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 19 گفت: تجهیز و به روز رسانی المان های ترافیکی در راستای بهبود وضعیت نگهداشت شهر در معابر و بزرگراه های نواحی پنجگانه از ابتدای آبان در دستور کار این حوزه قرار گرفت.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،دهکده دیابت همزمان با روز جهانی دیابت به مدت سه روز در بوستان ملت برپا می شود.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، مراسم بزرگداشت روز جهانی شهرسازی با همکاری اداره کل معماری و ساختمان شهرداری تهران و با حضور مسئولان شهری، استادان و دانش آموختگان رشته شهرسازی به میزبانی منطقه 10 در موزه آثار طبیعی هفت چنار برگزار می شود.

به گزارش اخبار مناطق 22گانه تهرانی 22 معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 7 از برگزاری ویژه برنامه های اداره سلامت در هفته ملی دیابت با شعار دیابت و خانواده در این منطقه خبر داد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، شهردار منطقه 7 از کاشت بیش از 1000 اصله نهال چنار در خیابان شریعتی با هدف بهبود منظر شهری و ارتقاء کیفیت محیط زیست خبر داد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، شهردار منطقه 18 تهران گفت : رصد مستمر پیشرفت پروژه ها همراه با تهیه گزارش هفتگی از آنها راهکار مناسبی برای تصمیمات مهم مدیریت شهری تلقی شده و شهروندان از آخرین تلاشها برای آبادانی محلات مطلع می شوند.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،شهردار منطقه 15 از برپایی دو موکب به منظور خدمات رسانی در مسیر راهپیمایی کنندگان جامانده از کربلای معلی خبر داد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،شهردار منطقه 9 به همراه مدیران شهری در دیدار با نمازگزاران مسجد موسی بن جعفر (ع) محله امامزاده عبدالله از رفع مشکلات محله چهار در محور سی متری جی با اجرای طرح بازگشایی قسمت جنوبی بلوار استادمعین از داخل پادگان جی تاکید کرد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،شهردار منطقه22، مشارکت شهروندان را در برنامه‌های مدیریت شهری هم حضوری و هم فکری لازم دانست و اظهار داشت: به دلیل کمبود بودجه باید هزینه‌ها با سلیقه و نیاز واجب مردم برای شهر خرج شود.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،شهردار منطقه 5 از استقرار و فعالیت نیروهای خدمات شهری، برای آماده سازی مرز مهران برای استقبال از زائرین خبر داد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، کلینیک سیار دندانپزشکی و چشم پزشکی به منظور ویزیت رایگان کودکان کار در مرکز خدمات اجتماعی منطقه 15 مستقر شد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، تندیس مرمت شده آتش نشان با سیمایی متفاوت، در بزرگراه تهران –کرج با حضور معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه، معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی، رئیس ایستگاه 76 و خانواده شهدای آتش نشان رونمایی شد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، شهردار منطقه شش با اشاره به پیشرفت پروژه مسجدسرای گلها گفت:این مسجدسرا در مساحتی حدود ۶۰۰ متر مربع و در سه طبقه و حجم کار ۱۹۲۰ متر مربع با دو بخش مسجد و سرای محله در حال ساخت است و با راه اندازی 11 خانه فرهنگی به شهروندان خدمت رسانی می کند.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،شهردار منطقه 18 تهران از انجام امکان سنجی برای تعیین نقاط پرتردد و نیازمند احداث پارکینگ های طبقاتی در این منطقه با هدف کاهش بار ترافیک و همچنین رفاه حال شهروندان خبرداد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه شش با اشاره به ارائه یک طرح نظرسنجی در سطح منطقه شش گفت: بر اساس این طرح مهم ترین مشکلات و چالش های منطقه از نگاه شهروندان مشخص شده و در اولویت برنامه های مدیریت شهری قرار می بگیرد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، کودکان و دانش آموزان با حمل بادکنک ها و پلاکاردهایی با پیامهای زیست محیطی همزمان با روز جهانی کودک در 7 بوستان راهپیمایی و پیاده روی می کنند.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،همزمان با هفته جهانی سلامت روان، دهکده هنر و بازی های ملل در بوستان ملت برگزار می شود.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، به ابتکار مدیریت شهری منطقه9، برای نخستین بار در مجموعه شهری اجرای طرحی موسوم به "طرح با مردم" همسو با رویکرد مدیریت ارشد شهری مبنی بر ایجاد شهر زیست پذیر با مشارکت شهروندان در ورودی غربی پایتخت انجام شد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، شهردار منطقه 10 از اجرای طرح مدرسه آماده در تمامی مدارس سطح منطقه برای پیشگیری و آمادگی در مواجه با بحران و حوادث غیر مترقبه در سال تحصیلی جدید خبر داد.