جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، یک عضو شورای شهر تهران بر ضرورت اعلام اسامی دریافت کنندگان واکسن به شکل شفاف تاکید کرد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز،رییس شورای شهر تهران تاکید کرد: از مسئولان مدیریت شهری انتظار داریم مساله واکسیانسیون پرسنل صف مقدم شهرداری تهران را که بدون تعطیلی و وقفه در حال خدمت رسانی و در معرض ابتلا به بیماری کرونا هستند را پیگیری کنند، پاکبانان زحمت کش، کارگران میادین میوه وتره بار، کارکنان شهروند و پرسنل بخش سلامت شهرداری بصورت جدی در معرض ابتلا به کرونا هستند.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز،یک عضو شورای شهر تهران در درخواستی خطاب به وزیر بهداشت بر لزوم انتشار فهرست دریافت کنندگان واکسن کرونا در مجموعه مدیریت شهری کشور تاکید کرد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز،محسن هاشمی، امروز به صورت حضوری در استودیو رادیو تهران همراه مخاطبان است.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز،رییس شورای شهر تهران با تاکید بر شرایط حاد کرونایی در شهر تهران از نزدیک شدن تعداد فوتی های این شهر به حدود 100 نفر خبر داد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز،در جلسه امروز شورای شهر تهران وضعیت ۱۲ ملک از جهت باغ بودن یا نبودن بررسی و تعیین تکلیف شد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز،طرح دوفوریتی "الزام شهرداری تهران به ارائه گزارش و سند تحویل و تحول شهرداری تهران مبتنی بر کارنامه مدیریت شهری دوره پنجم" با ۱۷ رأی موافق اعضای شورای شهر تهران تصویب شد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز،یک عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه در نخستین روزهای شورای دوره پنجم، طرحی برای حمایت از مشاغل خانگی تولیدی افراد در معرض آسیب به محضر شورای شهر ارائه شد، از بی‌توجهی شهرداری به مصوبه حمایت از مشاغل خانگی انتقاد کرد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز،رییس شورای شهر تهران بر لزوم مساعدت مدیریت شهری برای تامین زندگی کارگران فعال شهرداری تهران تاکید کرد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز،رییس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه راه حل اصلی پس از گذشت بیش از یک سال از شیوع ویروس کرونا بحث واکسن است، گفت: امیدواریم مساله واکسیناسیون جدی‌تر گرفته شود.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز،رییس شورای شهر تهران با بیان اینکه تعداد فوتی‌ها در تهران از عدد ۷۰ عبور کرده است، گفت: روشن است که راه مبارزه با کرونا از مسیر واکسیناسیون کامل در کشور است و کشورهایی که این مسیر را طی کردند در حال عبور از این مسیر هستند و باید مساله واکسیناسیون خیلی جدی گرفته شود.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز،رئیس کمیته محیط‌ زیست شورای شهر تهران با اشاره به شهادت دو محیط‌بان زنجانی در هفته گذشته بر لزوم اقدام عاجل دولت در راستای اجرای قانون حمایت قضائی از جنگلبانان و محیط‌بانان تاکید کرد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز،اعضای شورای اسلامی شهر تهران با 18 رای موافق طرح جامع مدیریت پسماند شهر تهران را به تصویب رساندند.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز،عضو هیات رییسه شورای شهر تهران نسبت به شلوغی صحن شورا با توجه به شرایط کرونایی موجود تذکر داد.

به گزارش صنعت نیوز،رییس شورای شهر تهران درباره نامه نگاری شورای عالی استانها درباره باغات توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز،عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه ما در شرایط موجود نیاز به نشاط داریم، گفت: اما اقدامات شهرداری در نوروز ۱۴۰۰ نسبت به سال‌های گذشته هم ضعیف‌تر بود و در واقع به استقبال نوروز نرفتیم.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز،رییس کمیسیون شهرسازی شورای اسلامی شهر تهران از بی توجهی به انتخابات شوراهای شهر و روستا انتقاد کرد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز،رییس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران با اشاره به طرح الزام شهرداری تهران به رفع سد معبر ساختمانی غیرمجاز و ایمن سازی حصارکارگاهی در پروژه های ساختمانی گفت: به منظور رعایت حقوق شهروندان مجاورکارگاه‌های ساختمانی وکاهش آثار نامطلوب ناشی از عملیات ساختمانی، شهرداری تهران مکلف شد تا نسبت به تعیین روزکاری و ساعات کارگاه ساختمانی برای گروه‌های مختلف ساختمانی اقدام کند.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز،سخنگوی شورای شهر تهران با اشاره به اینکه تصرف نامحدود پیاده‌رو توسط سازندگان حقوق شهروندی را ضایع میکند افزود: نباید پیاده راه ها به صورت نامحدود در اختیار کارگاه های ساختمانی قرار بگیرد

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز،رییس شورای شهر تهران تاکید کرد: برای اینکه مدت استفاده از پیاده رو توسط کارگاه‌های ساختمانی طولانی نشود، بهای خدمات در نظر گرفته شد، لذا استفاده طولانی از حصار کارگاهی با اخذ بهای خدمات بیشتر همراه است.