جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، نمایندگان مجلس وزارت صنعت، معدن و تجارت را مکلف به ساماندهی و ارتقاء کیفیت خودروهای سنگین وارداتی و داخلی کردند.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، عضو کمیسیون فرهنگی- اجتماعی شورای شهر تهران با بیان اینکه در قانون صنوف غیرثابت به رسمیت شناخته شده اند، گفت: اجرایی شدن مصوبه ساماندهی مشاغل سیار و بی‌کانون در شهر تهران ضمانت اجرایی حضور قانونی دستفروشان در شهر است.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز،رئیس شورای شهر تهران اعلام کردند که برگزاری هرگونه افطاری با هزینه شهرداری ممنوع است.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، عضو هیات رییسه شورای شهر تهران با بیان اینکه تمامی بخش های شهرداری تهران برای ایجاد شفافیت در تلاش هستند، گفت: با وجود اینکه شفافیت برند شورای پنجم بوده اما تا رسیدن به هدف نهایی باید گام های بیشتری را طی کند و در حال حاضر در گام صفر است.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، عضو شورای شهر تهران در مورد جایگاه شوراها در اجتماع گفت: صدای رسای مردم و مردم سالاری توسط شوراهای استانی متبلور می‌شود.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رییس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به فرارسیدن روز شوراها گفت: هنوز دو سوم از اختیارات قانونی شوراها، به مدیریت شهری تفویض نشده و برای اعمال نظارت بر عملکرد شهرداری ها که بازوی اجرایی شوراها هستند، سیستم کارامدی وجود ندارد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رییس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه الزامات ایمنی باید در ساخت ساختمان های جدید رعایت شود، تصریح کرد: باید در حین فرایند ساخت و سازهای جدید نظارت میدانی صورت گیرد چراکه بخش مهمی از مبحث ایمن سازی به فرهنگ سازی مرتبط می شود.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز،نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران افزایش شیوه نظارت مسافران بر عملکرد تاکسیرانان را موضوع مهمی دانست و گفت: نظارت شهرداری تهران بر عملکرد تاکسیرانان یک نظارت حداقلی است، زمانی این نظارت تکمیل می شود که با نظارت همگانی ترکیب شود.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رئیس شورای اسلامی شهر تهران: افزایش نرخ کرایه‌ها نیازمند مجوز دولت است.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رییس شورای اسلامی شهر تهران راه‌ حل و فصل شکایت پلیس از شهرداری و شورای شهر تهران، در خصوص اخذ عوارض زوج و فرد را ارایه استفساریه‌ای از سوی معاونت حمل و نقل به شورای شهر تهران دانست.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز،رئیس کمیته بودجه و نظارت شورای اسلامی شهر تهران در بازدید از بازار میوه و تره بار جمشیدآباد در منطقه 4، راه اندازی میادین و بازارهای میوه و تره بار را از کارهای خوب مدیریت شهری عنوان و بر گسترش بازارهای میوه و تره بار در محلات فاقد این بازارها تاکید کرد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اقدامات شهرداری تهران در مناطق سیل زده، از حضور 350 نیروی مدیریت شهری در استان های مختلف به منظور خدمات رسانی خبر داد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران روز گذشته از بازار میوه و تره بار گلستان در منطقه 8 بازدید و از نزدیک در جریان چگونگی فعالیت این مرکز خدماتی و خدمات رسانی آن به شهروندان شرق تهران قرار گرفت.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، صبح امروز خبری از سوی شورای فرهنگی و اطلاع‌رسانی معاونت حمل و نقل ترافیک مبنی بر ایمنی خط شش مترو منتشر شده است. بر طبق این خبر تست دود نیز در خط شش مترو انجام‌ شده است و گویای این است که هواکش میان تونلی به‌ درستی کار می‌کند و خط شش کاملا ایمن است.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز،سخنگوی شورای شهر تهران از برگزاری انتخابات شورایاری‌ها از ماه رمضان خبر داد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، عضو شورای اسلامی شهر تهران خواستار پاسخگویی موسسه همشهری نسبت به فرایند تعدیل نیرو شد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز،رئیس کمیته بودجه و نظارت شورای اسلامی شهر تهران در بازدید از میدان مرکزی میوه و تره بار پایتخت با تأکید بر لزوم توسعه بازارهای میوه و تره بار در محلات فاقد بازار به عنوان مطالبه مشترک شهروندان و شورایاران گفت: ضمن پیگیری تحقق این خواسته مردمی در شورای شهر، از سازمان مدیریت میادین برای خدمات رسانی مطلوب‌تر به شهروندن حمایت می‌کنیم.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، محسن هاشمی رفسنجانی رییس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه پروژه مترو، بدون تردید از راهبردی ترین پروژه ها در کشور بخصوص در شرایط فعلی است تاکید کرد: اگر ما می خواهیم به اقتصاد مقاومتی دست پیدا کنیم مترو با قدرت ساخت داخل، ایجاد اشتغال و ارزش افزوده کارآمدترین عرصه اقتصاد مقاومتی است.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رئیس شورای اسلامی شهر تهران از افتتاح بخشی از خط 6 در فروردین امسال با حضور رئیس جمهور خبر داد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز،رئیس شورای اسلامی شهر تهران از پیگیری طرح خانه باغ از سوی شورا خبر داد.