جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، مشاور پارلمانی شهرداری تهران، با بیان اینکه اخذ عوارض برای ورود خودروها به تونل‌های پایتخت طرح شکست‌خورده شورای شهر گذشته است، تاکید کرد که تعیین این نوع عوارض نه در شورای شهر فعلی و نه شهرداری مطرح نشده و این خبر از اساس کذب است.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رئیس شورای اسلامی شهر تهران درباره بند پنج ماده 54 لایحه برنامه سوم توسعه شهری که در خصوص پولی شدن برخی از معابر شهر تهران بود، گفت: در این بند مقرر شده تا برای قیمت‌ گذاری استفاده از زیرساخت‌های شهری لایحه تنظیم شود

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز،عضو شورای اسلامی شهر تهران نسبت به وضع عوارض برای پارک خودرو در پیاده رو انتقاد کرد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رییس کمیته ایمنی و مدیریت بحران شورای اسلامی شهر تهران حادثه شهادت یکی از آتش نشانان حین انجام عملیات اطفای حریق را تسلیت گفت.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، خزانه‌دار شورای اسلامی شهر تهران، با اشاره به اینکه به دلیل نبود ساز و کارهای انگیزشی، عموم مردم از خرید اوراق مشارکت شهرداری استقبال نمی‌کنندگفت: اوراق مشارکت شهرداری تهران خریدار معمولی و عمومی ندارد و این اوراق به دست خریداران انحصاری یعنی بانک‌ها می‌افتد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران از پایان بررسی فصل نخست برنامه 5 ساله سوم شهرداری تهران خبر داد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: شهرداری تهران ۲ هزار میلیارد تومان از ارتش، سپاه و نیروهای مسلح طلب دارد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رئیس شورای اسلامی شهر تهران در تذکري در پی شایعه دریافت عوارض از تونل های تهران گفت: اظهار نظر و گمانه زنی در مورد وضع عوارض یا هر دریافتی مشابه از شهروندان تهرانی، در حیطه اختیارات مجلس شورای اسلامی و شورای اسلامی شهر تهران است.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران در جریان صد و سیزدهمین جلسه علنی شورا شهر تهران پس از استماع لایحه برنامه سوم توسعه به ایرادات این برنامه در ویرایش جدید اشاره کرد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، در صد و سیزدهمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران، کلیات برنامه سوم توسعه شهر تهران به تصویب رسید.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رییس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران نسبت به اضافه شدن ۱۳ ساختار سازمانی جدید به شهرداری تهران در قالب برنامه سوم توسعه انتقاد کرد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز،عضو شورای شهر تهران گفت: با توجه به بی‌عدالتی‌ها که درتوزیع طرح ترافیک خبرنگاران از سوی معاونت حمل و نقل شورای شهر تهران رخ داد، بارها به این معاونت تذکر داده و خواستار انتشار شفاف لیست خبرنگاران و عکاسانی که طرح گرفته‌اند، همراه با اسم رسانه‌هایشان شدم، اما هیچ‌گاه پاسخ روشنی دریافت نکردم.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رئیس فراکسیون کارگری شورای شهر تهران از انجام غربالگری سلامت ۱۷ هزار کارگر خدمات شهری خبر داد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رئیس شورای اسلامی شهر تهران اعلام کرد که شهرداری و شورای شهر تهران با هم برنامه سوم شهر تهران را بازآرایی کردند.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رئیس کمیته سلامت شورای شهر تهران در مورد شکایت ستاد امر به معروف و نهی از منکر اصفهان از وی توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رئیس کمیته ورزش شورای اسلامی شهرتهران تاکید کرد که باید تا پایان امسال از هرگونه افزایش تعرفه اماکن ورزشی شهرداری تهران خودداری شود.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رییس شورای اسلامی شهر تهران اعلام کرد که بودجه سال 98 شهرداری بر اساس برنامه سوم شهر تهران تدوین و تعیین خواهد شد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران از تشکیل جلسه ای با حضور نمایندگان رسانه‌ها، مشاور معاونت حمل و نقل و نماینده اصناف فعال در حوزه رسانه با موضوع طرح ترافیک خبرنگاران برای سال ۹۸ خبر داد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز،عضو هيات رييسه شوراي اسلامی شهر تهران به آخرين وضعيت تكميل سامانه شفافيت شهرداري تهران اشاره کرد

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، محسن هاشمی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چرا به حادثه دانشگاه آزاد واکنش نشان نداید، چرا که می‌گویند این ساختمان در زمان پدر شما ساخته شده، به شوخی گفت: "قرار شد پدر به پسر کاری نداشته باشد."