جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، محسن هاشمی رفسنجانی رییس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه پروژه مترو، بدون تردید از راهبردی ترین پروژه ها در کشور بخصوص در شرایط فعلی است تاکید کرد: اگر ما می خواهیم به اقتصاد مقاومتی دست پیدا کنیم مترو با قدرت ساخت داخل، ایجاد اشتغال و ارزش افزوده کارآمدترین عرصه اقتصاد مقاومتی است.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رئیس شورای اسلامی شهر تهران از افتتاح بخشی از خط 6 در فروردین امسال با حضور رئیس جمهور خبر داد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز،رئیس شورای اسلامی شهر تهران از پیگیری طرح خانه باغ از سوی شورا خبر داد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز،همزمان با برگزاری یکصد و بیست و هفتمین جلسه شورا بررسی بودجه شهرداری تهران و سازمان ها و شرکت های تابعه برای سال 98 آغاز خواهد شد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت که منتشرکنندگان نامه عضو شورا به شهردار تهران به دنبال ایجاد التهاب هستند.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، علی مطهری در نشست علنی عصر دیروز (شنبه، 4 اسفند) مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی جزئیات بخش درآمدی لایحه بودجه سال 98 کل کشور، در پیشنهادی در خصوص تبصره 14 این لایحه، درباره نرخ بنزین گفت:...

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، اعتراض هیات تطبیق فرمانداری به مصوبه " کاهش ترافیک و آلودگی هوا در محدوده های مرکزی شهر تهران در سال 98" در جلسه فردا بررسی می شود.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، نائب رئیس کمیسیون برنامه‌وبودجه شورای شهر تهران با تأکید بر وصول مطالبات شهرداری تهران، گفت: از شهردار تقاضا می‌شود که لایحه‌ای به شورای شهر ارائه دهند که روند ناصحیح وصول مطالبات شهرداری از افراد حقیقی و حقوقی تعیین تکلیف شود.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، در جلسه آینده شورای شهر تهران موضوع بخشودگی خسارت تاخیر تادیه مودیان بدهکار به شهرداری تهران در دستور کار قرار می گیرد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت که طرح جمع آوری سطل های بزرگ زباله فعلا اجرا نمی شود.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رییس شورای شهر تهران اظهار کرد که حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن‌ماه دو پیام داشت که یکی خطاب به دشمنان خارجی و دیگری خطاب به مسئولان و مدیران کشور است.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، فردا سه شنبه 16 بهمن ماه سال 1397 یکصد و بیست و دومین جلسه شورای اسلامی شهر تهران از ساعت 8 صبح در تالار شورا برگزار می شود.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز،عصر روز گذشته، جلسه کمیته شفافیت شورای اسلامی شهر تهران با موضوع شفافیت در سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار با حضور بهاره آروین عضو شورای شهر و رئیس این کمیته برگزار شد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه هر ساله تعداد افرادی که نیازمند استفاده از خدمات شهرداری هستند، افزایش پیدا می‌کند بر لزوم افزایش گرمخانه‌ها در پایتخت تاکید کرد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تهران گفت: این پیشنهاد که برای فعل واحد نمی‌توان دو هزینه بر افراد متخلف تحمیل کرد فاقد وجاهت قانونی است، زیرا جريمه مجازات فرد متخلف است و ماهيتاً با عوارض متفاوت است.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رئیس شورای اسلامی شهر تهران از برگزاری جلسه هم اندیشی با شهردار تهران برای بررسی جدی لایحه بودجه 98 خبر داد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رئیس کمیته معماری و طرح‌های شهری شورای شهر تهران از برگزاری همایش «تهران؛ چهار دهه معماری و طرح‌های شهری» خبر داد و گفت: هدف از برگزاری این همایش بررسی روند و جریان‌های معماری و طرح هاى شهرى در تهران است.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز،رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران از دستور شهردار تهران به منظور پیگیری وصول طلب شهرداری از محل پرداخت جریمه های راهنمایی و رانندگی خبر داد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران با ارائه توضیحاتی درخصوص بند 5 ماده 54 لایحه برنامه سوم توسعه شهری اعلام می کند که این بند در ارتباط با پولی شدن معابر سطح شهر نیست.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، محسن هاشمی با اشاره به آخرین وضعیت زمان برگزاری انتخابات شورایاری ها اظهار کرد: وزیر کشور نظر و اجازه لازم برای برگزاری انتخابات شورایاری ها را به شورای شهر تهران اعلام کرده است.