جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت که عدم تکمیل پارکینگ امیرکبیر موجب احتمال ریزش املاک مجاور شده است.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، عضو شورای شهر تهران گفت: براثر اقدامات مثبت معاونت حمل و نقل ذرات معلق در هوای تهران کاهش پیدا کرده و حالا آلاینده ازن افزایش پیدا کرده است.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر تهران تاکید کرد که شورا و شهرداری باید به صورت توامان نسبت به نتایج اجرای طرح محدوده کنترل آلودگی هوا پاسخگو باشند.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز،عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: ۴۰ هزار طرح ترافیک خواص را قطع کردیم و همه آن ها تلاش می‌کنند به نحوی با استفاده از تربیون‌هایشان که فعال‌تر از ماست به طرح ترافیک جدید انتقاد کنند.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز،معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران با تاکید بر ارکان سازمان ها و شرکت ها گفت: حفظ اختیارات این مهم در راستای اداره قانونی این سازمان ها و شرکت ها، یک امر ضروری است.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، معاون نظارت شورای شهر تهران از عدم جدیت شهرداری تهران در باز پس‌گیری و قانون‌مند کردن 3000 ملک شهرداری انتقاد کرد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، در جلسه امروز شورای شهر، کلیات آئین‌نامه اجرایی انتخابات شورایاری ها تایید شد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، نائب رئیس کمیسیون برنامه‌ و بودجه شورای شهر تهران گفت: در تکلیف برنامه پنج‌ساله سوم تأکید شده که موضوع ذی‌حسابی باید از ساختار شهرداری تهران تفکیک و در دبیرخانه شورای اسلامی شهر تهران جانمایی شود.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: از مسئولان شهری و گردشگری می‌خواهم از آثار هنرمندان که در ازدحام تهران گم شده‌اند، حمایت کنند.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه در جریان انتخابات شورایاری ها معتمدین نباید با کاندیداها نسبت فامیلی داشته باشند، گفت: بهتر است جهت جلوگیری از هر گونه ابهام آن را محدود به طبقه و درجه ای خاص از قرابت در همان منطقه کند.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: با انجام مکانیزه انتخابات احتمال تقلب و سوءاستفاده به حداقل می‌رسد که تجربه‌ جدید و خوبی است.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، یک عضو شورای اسلامی شهر تهران در بازدید از «بازار میوه و تره بار اختیاریه» از افزایش حجم فروش میادین میوه و تره بار با توجه به استقبال روزافزون شهروندان از این مراکز خبر داد

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران بر لزوم ارائه به موقع سند برنامه سوم توسعه شهر تهران تاکید کرد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران خواستار خروج تدریجی خودروهای سنگین دیزلی از چرخه تردد در پایتخت شد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز،رئیس شورای اسلامی شهر تهران توضیحاتی را درباره مشکلات مربوط به ترخیص بخشی از قطعات واگن های مترو از گمرک ارائه داد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران پیشنهاد تشکیل دیوان محاسبات در شهرداری تهران را مطرح کرد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: طبق سنت حسنه قبل از این که شب قدر را آغاز کنیم باید از صاحبان حق حلالیت بگیریم و من همین جا به شهروندان تهرانی اعلام می کنم که قصور و تقصیر داریم و ما را ببخشند.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، نمایندگان با ارجاع موضوع تعیین شرایط خودروهای فرسوده برای ممنوعیت تردد در طرح ساماندهی صنعت خودرو برای بررسی بیشتر به کمیسیون صنایع و معادن مجلس موافقت کردند.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، نمایندگان مجلس وزارت صنعت، معدن و تجارت را مکلف به ساماندهی و ارتقاء کیفیت خودروهای سنگین وارداتی و داخلی کردند.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، عضو کمیسیون فرهنگی- اجتماعی شورای شهر تهران با بیان اینکه در قانون صنوف غیرثابت به رسمیت شناخته شده اند، گفت: اجرایی شدن مصوبه ساماندهی مشاغل سیار و بی‌کانون در شهر تهران ضمانت اجرایی حضور قانونی دستفروشان در شهر است.