جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز،مدیرکل اداره آموزش شهروندی شهرداری تهران گفت: برنامه آموزش شهروندی بر دو محور «موتورسوار خوب» و «فرهنگ آپارتمان نشینی» پایه گذاری شده است و این دو کمپین تا شهریور ادامه خواهد داشت. سه محور محیط زیست و پسماند، سلامت و ایمنی، مشارکت در دل کمپین «فرهنگ آپارتمان نشینی» گنجانده شده است و محور حمل و نقل و ترافیک در کمپین «موتورسوار خوب» دنبال می شود.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز،رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ از کاهش هشت درصدی وقوع جرم در پایتخت طی تعطیلات نوروزی خبر داد.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز،اگر خودرویی با پلاک بومی از یک شهر یا استان قرمز و نارنجی خارج شود، شماره پلاکش ثبت و برای اعمال جریمه برای پلیس ارسال می شود.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز،فرمانده ناجا با بیان اینکه افتخار می کنیم مشغول دفاع از امنیت کشور هستیم، گفت: مجاهدت ها و ایثارگری های همکارانم همانند ایثارگری های رزمندگان هشت سال دفاع مقدس است.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز،معاون امور فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره‌برداری متروی تهران با اعلام خبر اجرای ویژه برنامه‌های نوروز ۱۴۰۰ در ایستگاه‌های منتخب گفت: به مناسبت فرا رسیدن سال نو و به منظور ایجاد فضای بانشاط و شاد، متروی تهران با برنامه‌های متنوع فرهنگی و هنری به استقبال سال جدید می‌رود.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز،رییس پلیس راهور تهران بزرگ از آماده باش پلیس راهور در روزهای پایانی سال در معابر و بهشت زهرا(س) خبر داد.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز،معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با تشریح دستاوردها و نتایج طرح موتوریار از تدوام اجرای آن خبر داد.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز،رئیس پلیس پایتخت از برگزاری مراسم روز ٢٢ بهمن در امنیت و آرامش کامل خبر داد.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز،نیروی انتظامی از جریمه ٥٥ هزار و ٤٤٣ دستگاه خودرو طی طرح محدودیت تردد شب گذشته خبر داد.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز،در اجرای طرح کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا، ۵۵ هزار و ۴۴۳ خودرو دیشب در طرح محدودیت شبانه جریمه شدند.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، رانندگان بدون گواهینامه بیمه خسارت و دیه تعلق نمی‌گیرد.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز،نیروی انتظامی از جریمه ١١٨ هزار و ١۶ دستگاه خودرو طی طرح محدودیت تردد در شب گذشته خبر داد.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز،نیروی انتظامی از جریمه ٨٣ هزار و ٨٠۴ دستگاه خودرو طی طرح محدودیت تردد در شب گذشته خبر داد.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز،جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: رویکرد پلیس راهور و سازمان بهشت زهرا(س) ایجاد حداقل محدودیت ها و حداکثر رضایتمندی شهروندان برای روزهای پایانی سال است.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز،نیروی انتظامی از جریمه ١٠۶ هزار و ٢٨٢ دستگاه خودرو طی طرح محدودیت تردد شب گذشته خبر داد.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز،رئیس پلیس راهور ناجا گفت: نگران سفر‌های نوروزی هستیم؛ هر شهری که نارنجی و زرد اعلام می‌شود متاسفانه حجم سفر به آن شهر افزایش پیدا می‌کند.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز ،نیروی انتظامی از جریمه ١۴ هزار و ٨٧١ خودرو طی طرح محدودیت تردد شب گذشته خبر داد.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز،نیروی انتظامی از جریمه ۴۹۵۸ خودرو در شب گذشته طی اجرای طرح محدودیت تردد شبانه خبر داد.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز،نیروی انتظامی از جریمه ۵٨ هزار و ٧٠٢ دستگاه خودرو در طرح محدودیت تردد شبانه شب گذشته خبر داد.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز،نیروی انتظامی از جریمه بیش از ۳۷هزار خودرو به دلیل نقض محدودیت‌های کرونایی در روز چهارشنبه خبر داد.