جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، سرهنگ رامین پاشایی با اشاره به حضور میلیونی زائران اربعین در کشور عراق گفت: لازم است که زائران به منظور حفظ امنیت سایبری خود اقداماتی را مدنظر قرار دهند.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی از سهم ۱۸ درصدی همیاران پلیس در کاهش تخلف خبر داد.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، رئیس پلیس راهور گفت: بیش از 5 میلیون پلاک بی استفاده ی خودرو در شهر تهران گزارش شده است.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز،رییس پلیس پایتخت از آماده‌باش صددرصدی پلیس تا ۲۰ مهرماه خبر داد.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز،رییس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا خواستار شناور شدن ساعت کاری ادارات در 10 روز نخست آغاز سال تحصیلی شد.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، رییس پلیس راهور تهران با اعلام اینکه موتورسیکلت های فرسوده موجود در پارکینگ ها به هیچ عنوان ترخیص نمی شوند گفت: این موتورسیکلت ها تحویل مراجع قانونی می شوند و آن مراجع پس از اخذ مجوز، آنها را تحویل مراکز اسقاط می دهند.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهور تهران بزرگ از همه کاربران ترافیکی اعم از عابران پیاده، رانندگان و‌موتورسیکلت سواران خواست در ایام سوگواری سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) به توصیه‌های پلیس توجه کنند.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، طی مراسمی با حضور رییس پلیس راهور تهران و معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از دو خودروی سیار تست کنار جاده ای و ثبت تخلف معاینه فنی رونمایی شد.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، رئیس پلیس پایتخت از برخورد پلیس با هر گونه حیوان آزاری و ایجاد مزاحمت برای حیوانات خبر داد و در عین حال خبر داد: فردی که اقدام به انتشار تصاویر سگ‌کشی و جریحه دار کردن افکار عمومی کرده بود به زودی دستگیر می‌شود.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، رئیس پلیس راهور ناجا گفت: تلاش می‌کنیم هموطنانی که خودرو آنان توقیف می‌شود، متحمل کمترین وقت و هزینه برای ترخیص شوند.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز،فرمانده پلیس فرودگاه های کشور از برخورد با مسافربرهای شخصی در اطراف فرودگاه‌ها خبر داد.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، رئیس پلیس راهور ناجا صبح دیروز در نشست خبری اذعان داشت: امروز دغدغه اصلی ما دو چیز است یکی توسعه انضباط ترافیکی در کشور که بنا است از مهر ماه در سراسر کشور بنا به ظرفیتی که در مردم وجود دارد آغاز شود و دیگری استفاده از ظرفیت های اجتماعی است.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، رییس پلیس راهور ناجا از مرگ میانگین ساعتی ۲ نفر درپی تصادفات رانندگی از ابتدای امسال تا روز گذشته خبر داد.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، رئیس مرکز معاینات پزشکی ناجا گفت: هدف اصلی انجام معاینات پزشکی، افزایش ضریب ایمنی در رانندگی است.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، پلیس راهور تهران اعلام کرد: تصادف خودرو در حالت حرکت با دنده عقب در بزرگراه، ۵۰ درصد شدت خسارت یا جراحت را افزایش می‌دهد.

به گزارش گروه آموزش و فهرهنگ سازی تهرانی نیوز، پلیس راهور تهران بزرگ در چهار ماه اول سال، ۱۰۸۴ خودرو را به دلیل نقص فنی دودزا بودن، راهی تعمیرگاه کرد.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، رئیس مرکز اجرائیات راهور تهران بزرگ درخصوص سامانه جدیدی که پلیس برای سنجش سرعت خودرو به کار می برد، اظهار نمود: این سامانه سرعت متوسط خودرو را محاسبه می کند و در این سامانه، سرعت لحظه ای خودرو ملاک نیست.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، رئیس پلیس راهور ناجا گفت: نیازمند توسعه ناوگان جدید هستیم و به کمک دولت احتیاج داریم.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا از مطالبه مبالغ گزاف صدا و سیما برای فرهنگ‌سازی در حوزه ترافیک خبر داد و از آن انتقاد کرد.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز،٬ حدود ۳۱ درصد متوفیان حوادث رانندگی تهران بزرگ در فصل بهار موتورسیکلت سواران هستند.