جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، نمایشگاه نقاشی «مجید حمزه لو» با موضوع «طبیعت بی جان» در قالب نمایشگاه گروهی نقاشی حال این روزهای من در گالری گل‌های داودی برپاست.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز،مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران در جلسه شورای معاونان این سازمان و مدیران میادین میوه و تره بار با اعلام اینکه میادین میوه و تره بار به صورت مستقیم با مردم سر و کار دارند و با توکل بر خدا، تمام تلاش خود را به کار گرفته‌ایم تا با توجه به شرایطی که در آن قرار داریم، با تدبیر لازم، آمادگی کامل و برنامه ریزی دقیق، بر مسائل و مشکلاتی که با آنها رو به رو هستیم، فائق آییم.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، مثلث خطری که در داخل صندوق عقب خودرو وجود دارد وسیله است برای ایمن سازی محل توقفات اضطراری در معابر به ویژه در آزادراه‌ها و بزرگراه‌ها.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور ناجا اعلام می کند که مخدوشی پلاک موتورسیکلت نیز همانند مخدوشی پلاک خودرو است و در صورت ارتکاب ضمن توقیف موتورسیکلت، راکب به مرجع قضایی معرفی خواهد شد که 6 ماه تا 1 سال حبس برای این جرم و تخلف در نظر گرفته شده است.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، رئیس پلیس پایتخت گفت: زمان فعالیت رستوران‌ها و سینماها در ماه مبارک رمضان تا یک ساعت قبل از افطار ممنوع است.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز،مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار در حاشیه مراسم «روز جهانی کارگر» که به منظور تجلیل از کارگران شهرداری تهران بر پا شده بود، ضمن تبریک به کارگران به عنوان نماد خدمت در مجموعه بزرگ مدیریت شهری گفت: به تعبیر امام راحل، «هر روز، روز کارگر است».

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز،مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار در آستانه «روز جهانی کارگر» با اشاره به اهمیت و جایگاه کارگران میادین و بازارهای میوه و تره بار در خدمات رسانی به شهروندان گفت: برای ارتقای ایمنی و سلامت کارگران شاغل در این مراکز، استاندارد HSE را در تمامی میادین اجرا خواهیم کرد.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، با توجه به آغاز سال جدید و تغییرات در برنامه های پلیس راهور کشور به گفتگو با یکی از عوامل پلیس راهور ناجا پرداختیم . به گفته وی با توجه به ابلاغ دستورالعمل های جدید شاهد بهبود وضعیت ترافیکی در کلان شهرها و بهبود کیفیت خدمت رسانی به مردم عزیز خواهیم بود.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز،معاون عملیات ترافیک پلیس راهور فاتب اعلام کرد که ارتکاب دو تخلف همزمان موجب توقیف وسیله نقلیه خواهد شد.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز،مراسم افتتاح سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، سه‌شنبه با حضور رئیس جمهور در کتابخانه ملی برگزار می‌شود.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز،مدیران عامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار، سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات (فاوا) و شرکت کنترل ترافیک شهرداری تهران روز گذشته دور یک میز نشستند و بر سر لزوم افزایش ایمنی تردد در میدان مرکزی میوه و تره بار از طریق کنترل هوشمند جریان عبور و مرور در این مرکز خدماتی پر تردد و ساز و کار اجرای این تصمیم توافق کردند.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز،کامیون‌های حامل 20 تُن میوه اهدایی سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران که ظهر روز گذشته به خوزستان اعزام شده بودند، به مقصد رسیدند.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بیش از ۴۱ میلیون گواهینامه در کشور صادر شده است.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، سردار محمدرضا مهماندار رئیس پلیس راهور پایتخت در حاشیه جلسه با سرکلانتران و رؤسای مناطق پلیس راهور فاتب با بیان اینکه پلیس راهور تهران بزرگ از هر حیث باید نمونه باشد، گفت: سال ۹۸ برای پلیس راهور تهران سال تحول و نظم و دگرگونی در رفتار و انضباط بین کارکنان پلیس است.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز،مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران در پیام نوروزی خود خطاب به همکارانش، سال 97 را سالی سخت با فراز و فرودهای فراوان، توصیف و تاکید کرد: امروز میادین و بازارهای میوه و تره بار به مأمن مردمی تبدیل شده‌اند که برای تأمین مایحتاج روزانه خود، چشم امیدشان به عملکرد ما است.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز،مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران در جمع فرزندان شهدا گفت: نقش سازمان مدیریت میادین در شرایطی که مردم با مسائل و مشکلات اقتصادی رو به رو هستند، بسیار مهم و حیاتی است و عملکرد کارکنان این سازمان در این شرایط، از اهمیت و جایگاه ویژه‌ای برخوردار است و در این میان، مسئولیت فرزندان شهدای این سازمان مضاعف است.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، معاون عملیات پلیس راهور ناجا با اشاره به اینکه شعار نوروزی پلیس راهور پرهیز از خطر، آرامش در سفر است، گفت: شعار ناجا نیز نشاط بهاری، نظم و قانون مداری است که رعایت این مسائل باعث می شود در بعد انتظامی و ترافیکی شاهد امنیت نوروزی باشیم.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، پلیس راهور، آخرین وضعیت ترافیکی راه کشور را اعلام کرد.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، رئیس پلیس راهور ناجا گفت: سالانه بیش از ۱۴ هزار نفر بر اثر تصادفات جاده‌ای، جان خود را از دست می‌دهند.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار از افتتاح 4 بازار میوه و تره بار تا پایان هفته و تغییر ساعت کاری میادین به مناسبت سال نو از ساعت 8 الی 21 خبر داد.