جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز،٬ حدود ۳۱ درصد متوفیان حوادث رانندگی تهران بزرگ در فصل بهار موتورسیکلت سواران هستند.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، رئیس پلیس راهور ناجا گفت: در چهار ماه آینده ۳۲ کیلومتر از طرح آزادراه تهران - شمال در قطعه یک به بهره برداری می‌رسد

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، معاون اجتماعی و فرهنگی ترافیک پلیس راهور ناجا اعلام کرد: مشکل صدور کارت خودرو و گواهینامه حل شد و عقب افتادگی ها در حال جبران است.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، رئیس پلیس پایتخت گفت: یکی از وظایف پلیس راهور، روان سازی ترافیک است.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز،رییس پلیس پایتخت از پاکسازی هفتگی پارک‌ها و تفرجگاه‌های پایتخت از عوامل ناامن کننده و مزاحمان خبر داد.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، رئیس پلیس راهور ناجا گفت: با همه نیرو‌ها در جاده‌ها تلاش می‌کنیم مردم سفر‌های تابستانی ایمن را تجربه کنند.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش از اجرای طرح «خشونت زدایی در مدارس ابتدایی» در سال تحصیلی آینده خبر داد.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز،جانشین معاون حقوقی و امور مجلس ناجا گفت: در تبصره ماده ۶۳۸، قانون گذار به طور واضح عنوان کرده زنانی که بدون حجاب در معابر و انظار عمومی ظاهر شوند به حبس از ۱۰روز تا ۲ ماه و یا از ۵۰ هزار تا ۵۰۰ هزار ریال جزای نقدی محکوم می شوند.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، همزمان با برگزاری مراسم شب‌های قدر احتمال تصادف عابران باتوجه به افزایش سرعت وسایل نقلیه و تاریکی هوا افزایش می‌یابد.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، رییس اداره آموزش های برون سازمانی پلیس راهنمایی تهران بزرگ اظهار داشت با وجود گذشت حدود شش ماه از تصویب و اصلاح ماده 19 قوانین راهنمایی و رانندگی و الزام استفاده از صندلی کودک در خودروهای حامل کودکان توسط مجلس تا کنون ابلاغی برای اجرا توسط پلیس صورت نگرفته ،این قانون فعلا جنبه توصیه‌ای دارد.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، نمایشگاه نقاشی «مجید حمزه لو» با موضوع «طبیعت بی جان» در قالب نمایشگاه گروهی نقاشی حال این روزهای من در گالری گل‌های داودی برپاست.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز،مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران در جلسه شورای معاونان این سازمان و مدیران میادین میوه و تره بار با اعلام اینکه میادین میوه و تره بار به صورت مستقیم با مردم سر و کار دارند و با توکل بر خدا، تمام تلاش خود را به کار گرفته‌ایم تا با توجه به شرایطی که در آن قرار داریم، با تدبیر لازم، آمادگی کامل و برنامه ریزی دقیق، بر مسائل و مشکلاتی که با آنها رو به رو هستیم، فائق آییم.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، مثلث خطری که در داخل صندوق عقب خودرو وجود دارد وسیله است برای ایمن سازی محل توقفات اضطراری در معابر به ویژه در آزادراه‌ها و بزرگراه‌ها.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور ناجا اعلام می کند که مخدوشی پلاک موتورسیکلت نیز همانند مخدوشی پلاک خودرو است و در صورت ارتکاب ضمن توقیف موتورسیکلت، راکب به مرجع قضایی معرفی خواهد شد که 6 ماه تا 1 سال حبس برای این جرم و تخلف در نظر گرفته شده است.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، رئیس پلیس پایتخت گفت: زمان فعالیت رستوران‌ها و سینماها در ماه مبارک رمضان تا یک ساعت قبل از افطار ممنوع است.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز،مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار در حاشیه مراسم «روز جهانی کارگر» که به منظور تجلیل از کارگران شهرداری تهران بر پا شده بود، ضمن تبریک به کارگران به عنوان نماد خدمت در مجموعه بزرگ مدیریت شهری گفت: به تعبیر امام راحل، «هر روز، روز کارگر است».

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز،مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار در آستانه «روز جهانی کارگر» با اشاره به اهمیت و جایگاه کارگران میادین و بازارهای میوه و تره بار در خدمات رسانی به شهروندان گفت: برای ارتقای ایمنی و سلامت کارگران شاغل در این مراکز، استاندارد HSE را در تمامی میادین اجرا خواهیم کرد.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، با توجه به آغاز سال جدید و تغییرات در برنامه های پلیس راهور کشور به گفتگو با یکی از عوامل پلیس راهور ناجا پرداختیم . به گفته وی با توجه به ابلاغ دستورالعمل های جدید شاهد بهبود وضعیت ترافیکی در کلان شهرها و بهبود کیفیت خدمت رسانی به مردم عزیز خواهیم بود.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز،معاون عملیات ترافیک پلیس راهور فاتب اعلام کرد که ارتکاب دو تخلف همزمان موجب توقیف وسیله نقلیه خواهد شد.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز،مراسم افتتاح سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، سه‌شنبه با حضور رئیس جمهور در کتابخانه ملی برگزار می‌شود.