جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز،مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران در جمع فرزندان شهدا گفت: نقش سازمان مدیریت میادین در شرایطی که مردم با مسائل و مشکلات اقتصادی رو به رو هستند، بسیار مهم و حیاتی است و عملکرد کارکنان این سازمان در این شرایط، از اهمیت و جایگاه ویژه‌ای برخوردار است و در این میان، مسئولیت فرزندان شهدای این سازمان مضاعف است.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، معاون عملیات پلیس راهور ناجا با اشاره به اینکه شعار نوروزی پلیس راهور پرهیز از خطر، آرامش در سفر است، گفت: شعار ناجا نیز نشاط بهاری، نظم و قانون مداری است که رعایت این مسائل باعث می شود در بعد انتظامی و ترافیکی شاهد امنیت نوروزی باشیم.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، پلیس راهور، آخرین وضعیت ترافیکی راه کشور را اعلام کرد.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، رئیس پلیس راهور ناجا گفت: سالانه بیش از ۱۴ هزار نفر بر اثر تصادفات جاده‌ای، جان خود را از دست می‌دهند.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار از افتتاح 4 بازار میوه و تره بار تا پایان هفته و تغییر ساعت کاری میادین به مناسبت سال نو از ساعت 8 الی 21 خبر داد.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز،بنابر اظهارات رئیس پلیس راهور ناجا، بیشتر تصادفات در مرز ۳۰ کیلومتری شهرها رخ می‌دهد لذا برنامه‌های بسیار جدی برای کاهش نقاط حادثه‌خیز جاده‌ها و شهرها در نظر گرفته شده است.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز،رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از راه‌اندازی بیست غرفه نوروزی و توزیع اقلام آموزشی-فرهنگی مرتبط با ترافیک برای شهروندان تهرانی و مسافران نوروزی پایتخت خبر داد؛

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، پلیس راهور، آخرین وضعیت ترافیکی راه کشور را اعلام کرد.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز،سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده ها چهارشنبه 15 اسفند 97 خبر داد.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، پلیس راهور، آخرین وضعیت ترافیکی راه کشور را اعلام کرد.

به گزارش آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، رئیس پلیس راهور ناجا از اجرای طرح ترافیکی نوروز ۹۸ از ۲۵ اسفند در سراسر کشور خبر داد.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، سرهنگ نادر رحمانی سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا، اظهار کرد: در حال حاضر ترافیک در آزادراه‌های قزوین-کرج و کرج-تهران حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا گرمدره در اکثر مقاطع و محور شهریار-تهران حدفاصل اندیشه تا شهرقدس نیمه سنگین است.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز،مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران بار در جلسه هماهنگی طرح «استقبال از نوروز» با معاونان این سازمان و مدیران میادین میوه و تره بار با اشاره به اینکه محصولات عرضه شده در این مراکز بین 20 تا 40 درصد ارزان‌تر از سطح شهر است، گفت: با توجه به تدابیر و تمهیدات پیش بینی شده و در راستای حمایت از شهروندان، تلاش می‌کنیم «طرح ویژه تخفیفات» را در استقبال از نوروز اجرا کنیم.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز،رییس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی تاکید کرد که رانندگان مرتکب تخلفات پر خطر در نوروز امسال از سفر باز خواهند ماند.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، سرهنگ نادر رحمانی سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا، اظهار کرد: در حال حاضر ترافیک در آزادراه‌های قزوین-کرج و کرج-تهران محدوده‌های ساسانی، پایانه کلانتری، پل کلاک و گرمدره سنگین است.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز،شهرداران و مدیران شهری 9 کلان شهر و مرکز استان و 97 شهر ایران از غرفه معاونت خدمات شهری شهرداری تهران در نمایشگاه مدیریت شهری و روستایی که از اول تا سوم اسفند 97 در بندرعباس برگزار شد، دیدن کردند.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، فرمانده پلیس راه کشور بر ضرورت بازدارنده بودن قوانین و مقررات رانندگی در جامعه تاکید کرد.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز،مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران در جمع مدیران میادین میوه و تره بار پایتخت با تاکید بر اینکه باید به نحوی عمل کنیم که در شرایط سخت اقتصادی موجود یار و یاور مردم باشیم، گفت: اعتماد مردم ضامن دوام و بقای سازمان مدیریت میادین است و برای همین، هر روز شاهد اقبال عمومی و استقبال روزافزون شهروندان از میادین میوه و تره بار هستیم.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، سرهنگ محمد رازقی رئیس مرکز کنترل ترافیک این پلیس درباره وضعیت ترافیکی روز جاری گفت محورغرب به شرق بزرگراه حکیم از کاشانی، محور غرب به شرق بزرگراه همت از جنت‌آباد، محورغرب به شرق بزرگراه هاشمی رفسنجانی از ستاری، محور غرب به شرق بزرگراه شیخ فضل‌ا... از جناح و محور جنوب به شمال بزرگراه یادگار امام(ره) از گلاب با حجم بار ترافیک صبحگاهی مواجه است.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز ،مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار با تاکید بر اینکه مشتری مداری مهم‌ترین اولویت این سازمان است، گفت: وقتی از مشتری مداری صحبت می‌کنیم، باید با افزایش تنوع و کیفیت محصولاتی که در میادین و بازارهای میوه و تره بار عرضه می‌شود به سلیقه و حق انتخاب مشتریان احترام بگذاریم.