جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز،معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران با اشاره به این مطلب که کج شدن برج میلاد شبیه شوخی است گفت: این برج با ابزار دقیق به طور دائمی پایش می‌شود.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز،مسیر کندروی غربی بزرگراه شهید نواب صفوی، حدفاصل شمال تقاطع خیابان بریانک تا جنوب تقاطع خیابان هلال احمر برای تردد خودروها گشوده شد.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز، سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران به همراه مفاخریان شهردار منطقه 9 و جمعی از مدیران شهری از روند عملیات پروژه های فرا منطقه ای واقع در منطقه 9 بازدید به عمل آورد.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز،آخرین بخش از سقف زیرگذر پروژه احداث تونل- زیرگذر امتداد خیابان استادمعین در ضلع جنوب خیابان آزادی، ظرف یک ماه آینده تکمیل خواهد شد.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز،پل فلزی کوی نصر پس از برچیده شدن از محل تقاطع بزرگراه های شهید چمران و جلال آل احمد، برای نصب مجدد در محل این تقاطع و استفاده به منظور محلی برای گذران اوقات فراغت و پیاده روی بهسازی و مرمت خواهد شد.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، از تلاش برای انجام برخی اصلاحات هندسی معابر ترافیکی در محدوده تقاطع بزرگراه های شهید چمران و جلال احمد، با هدف فراهم ساختن امکان برچیدن پل فلزی کوی نصر خبر داد.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز،سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، از مدیران و کارشناسان اداره کل برنامه ریزی و توسعه شهری این معاونت خواست تا در جهت تولید استانداردهای موردنیاز در حوزه فعالیت های عمران شهری تلاش کنند.

به گزارش گروه عمران شهری تهراتی نیوز، مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران درباره اظهارات پیروز حناچی مبنی بر بازسازی و ترمیم آسفالت برخی از معابر شهر تهران که بر اثر بارندگی و سیل دچار اسیب شده توضیح داد و گفت: از 12 اسفند ماه سال گذشته این بازسازی و لکه گیری ها در حال انجام است و تاکنون نیز بدون وقفه ادامه داشته است.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز،کاربری پروژه احداث خانه شهر، باید متناسب با وضعیت ترافیکی میدان امام خمینی(ره) بازتعریف شود.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز،سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، خواستار بازنگری در طرح احداث زیرگذر پیاده روی چهارراه گلوبندک با هدف تقلیل زمان اجرای پروژه، افزایش کیفیت و همچنین کاهش قیمت تمام شده شد.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز،صبح روز چهارشنبه بیست و یکم فروردین ماه سال 1398 همزمان با فرارسیدن سالروز ولادت حضرت ابوالفضل العباس(ع) و روز جانباز، طی مراسمی عملیات اجرایی زیرگذر میدان جانبازان در امتداد مسیر بزرگراه شهید بروجردی رسما آغاز شد.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز،مدیرکل اداره برنامه‌ریزی و توسعه شهری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، از جابجایی بیش از 13 کیلومتر شبکه معارض تاسیساتی در فاز نخست پروژه احداث تقاطع سه راه باقرشهر خبر داد.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز، رئیس سازمان بازرسی کل کشور، از اقدامات مدیریت شهری پایتخت به منظور آمادگی مواجهه با خطرات سیلاب های احتمالی بازدید میدانی به عمل آورد.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز،مدیرکل معماری و ساختمان شهرداری تهران از ساماندهی و تعیین تکلیف ۵۸ گود پایتخت در یک سال گذشته خبر داد.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز،مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران در جلسه شورای معاونان و مدیران این سازمان با اشاره به افتتاح و راه اندازی 5 بازار جدید میوه و تره بار تا پایان سال، از آمادگی میادین و بازارهای میوه و تره بار در دهه آخر اسفند جهت ارائه خدمات ویژه به شهروندان خبر داد و گفت: سازمان مدیریت میادین با اجرای طرح استقبال از نوروز و ارائه تخفیفات مضاعف به مشتریان به استقبال سال نو می‌رود.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز،بهره برداری از فاز نخست تقاطع غیرهمسطح بلوار علامه عسگری با جاده قدیم قم، سبب کاهش زمان سفرهای برون شهری در این محدوده پیرامونی پایتخت خواهد شد.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز،مدیرکل معماری و ساختمان شهرداری تهران از ممنوعیت انجام هرگونه عملیات عمرانی در پایتخت حدفاصل 25 اسفندماه سال جاری تا 5 فروردین و ممنوعیت عملیات تخریب و گودبرداری از تاریخ 25 اسفند تا 16 فروردین 1398 خبر داد.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز، بیش از 700 پل درون و برون شهری تهران نیازمند پایش سلامت هستند که یکی از راهکارهای کارشناسان شهری برای پیشگیری از حوادث احتمالی ناشی از مغفول ماندن این مهم تشکیل «اتاق پایش سلامت پل ها» است.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز، سرپرست سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران، از تلاش برای تسریع عملیات اجرایی پروژه احداث ساختمان خانه شهر خبر داد.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز، مطابق آمار رسمی وزارت راه و شهرسازی در بهمن ماه سال 92 متوسط قیمت هر مترمربع واحد مسکنی در تهران 3 میلیون و 862 هزار تومان بود. در ماه مورد اشاره منطقه یک با 9 میلیون و 167 هزار تومان رکورددار قیمت در بین مناطق 22 گانه شهر تهران بود.