جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز،مدیرکل معماری و ساختمان شهرداری تهران از ساماندهی و تعیین تکلیف ۵۸ گود پایتخت در یک سال گذشته خبر داد.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز،مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران در جلسه شورای معاونان و مدیران این سازمان با اشاره به افتتاح و راه اندازی 5 بازار جدید میوه و تره بار تا پایان سال، از آمادگی میادین و بازارهای میوه و تره بار در دهه آخر اسفند جهت ارائه خدمات ویژه به شهروندان خبر داد و گفت: سازمان مدیریت میادین با اجرای طرح استقبال از نوروز و ارائه تخفیفات مضاعف به مشتریان به استقبال سال نو می‌رود.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز،بهره برداری از فاز نخست تقاطع غیرهمسطح بلوار علامه عسگری با جاده قدیم قم، سبب کاهش زمان سفرهای برون شهری در این محدوده پیرامونی پایتخت خواهد شد.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز،مدیرکل معماری و ساختمان شهرداری تهران از ممنوعیت انجام هرگونه عملیات عمرانی در پایتخت حدفاصل 25 اسفندماه سال جاری تا 5 فروردین و ممنوعیت عملیات تخریب و گودبرداری از تاریخ 25 اسفند تا 16 فروردین 1398 خبر داد.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز، بیش از 700 پل درون و برون شهری تهران نیازمند پایش سلامت هستند که یکی از راهکارهای کارشناسان شهری برای پیشگیری از حوادث احتمالی ناشی از مغفول ماندن این مهم تشکیل «اتاق پایش سلامت پل ها» است.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز، سرپرست سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران، از تلاش برای تسریع عملیات اجرایی پروژه احداث ساختمان خانه شهر خبر داد.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز، مطابق آمار رسمی وزارت راه و شهرسازی در بهمن ماه سال 92 متوسط قیمت هر مترمربع واحد مسکنی در تهران 3 میلیون و 862 هزار تومان بود. در ماه مورد اشاره منطقه یک با 9 میلیون و 167 هزار تومان رکورددار قیمت در بین مناطق 22 گانه شهر تهران بود.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران از آغاز عملیات اجرایی نوسازی 15 پلاک تجمیعی در محله اسدی منطقه 13 به عنوان طرح الگوسازی معماری مسکونی در بافت فرسوده خبر داد.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز،معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، بر لزوم تکمیل پروژه احداث پل دسترسی بزرگراه شهید چمران به خیابان رشید الدین فضل الله تاکید کرد.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز،شهردار منطقه چهار تهران از اخطار به واحدهای متخلف دارای آرای کمیسیون ماده صد خبر داد و گفت: تا کنون 10 هزار اخطار برای واحدهای متخلف صادر شده است.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز،دومین جشنواره نشان تعالی سلامت، ایمنی و محیط زیست (HSE) پنجم تا هفتم اسفندماه سال جاری در سالن همایش های برج میلاد تهران برگزار خواهد شد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، پیشرفت عملیات احداث سقف زیرگذر در پروژه احداث زیرگذر- تونل امتداد خیابان استادمعین به مرز 60 درصد رسید.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، از آغاز عملیات اجرای روکش آسفالت در پروژه احداث تقاطع غیرهمسطح بزرگراه شهید حکیم با بلوار المپیک خبر داد.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز، معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، آخرین وضعیت پروژه احداث آزادراه شهید شوشتری را مورد ارزیابی میدانی قرار داد.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز، مدیربافت و بناهای تاریخی شهر تهران از رایزنی شهرداری تهران با سازمان میراث فرهنگی برای مرمت، تعریف کاربری و نگه داری از خانه نصیرالدوله از سوی شهرداری خبر داد.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز،معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران از اقدامات انجام شده در قالب طرح آزمایشی احیای رودخانه فرحزاد بازدید میدانی به عمل آورد.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز،سه روز پیش و پس از دو سال نیم وقفه به دلیل نبود اعتبارات، حفاری تونل آزادی و استاد معین آغاز شد. تونلی که به گفته کارشناسان نه تنها ترافیک را در خیابان های منطقه 9 روان خواهد کرد بلکه دسترسی شمال به جنوب در خیابان آزادی را نیز آسان تر می کند.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز، معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران گفت: تلاش می کنیم تا سال آینده فاز اول پروژه بزرگراه شهید بروجردی به بهره برداری برسد.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز، بیش از 144 هزار مترمربع از سطح مسیرهای کندروی بزرگراه آزادگان، مورد مرمت و بهسازی قرار گرفته است.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل شرکت خاکریز آب از اتمام عملیات احداث سازه های آشغالگیر در مناطق 1 و 3 شهرداری تهران خبر داد.