جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، ، مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه از مذاکره با فروشگاه‌های زنجیره‌ای (با اولویت فروشگاه شهروند) در قالب طرح «مترو مارکت» خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از رونمایی ۲۰ ون مناسب سازی شده ویژه جانبازان و معلولان خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، به موجب تفاهمنامه ای که بین شهرداری تهران و گروه صنعتی مپنا امضاء و مقدمات آغاز عملیات اجرایی پروژه احداث خط ۱۱ مترو تهران عملاً فراهم شد. خط ۱۱ از جمله خطوط جدید شبکه متروی تهران به حساب می‌آید که طول تقریبی آن ۲۸ کیلومتر بوده و ۵ ایستگاه تبادلی با خطوط هفتگانه موجود دارد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، دوره بازآموزی تجهیزات قطار، سیگنالینگ و عیب یابی ترمز، در پایانه های فتح آباد و دردشت با حضور نمایندگان قطار شهری تبریز برگزار شد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، محمدخانی در صفحه شخصی خود در فضای مجازی تاکید کرد: افزایش کرایه تاکسی‌ها مسیر قانونی خود را به صورت کامل طی کرده است.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه از کاهش سرفاصله حرکت قطارها برای ارائه سرویس‌دهی هرچه بهتر به بازدیدکنندگان نمایشگاه خودرو در شهر آفتاب خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه آماده ارائه سرویس‌دهی ویژه به شرکت‌کنندگان در مراسم تشییع پیکر عالمِ واعظ مرحوم حجت‌الاسلام فاطمی‌نیا است.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران گفت: علی رغم تحریم های کشور، به تازگی ۲۰۰۰ چرخ مترو به همت شرکت سرمایه گذاری شهر از طریق مناقصه عمومی ثبت سفارش و در مرحله نخست ۹۰۰ چرخ در سه پارت وارد کشور شده که ۲۰۹ عدد تحویل و مابقی در مرحله نهایی ترخیص از گمرک می باشند.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو جزئیات قرارداد ۱۰۰ میلیون یورویی خرید تجهیزات و قطعات مترو را تشریح کرد

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مــدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران از برگزاری نشست های مشترک و انعقاد توافق نامه هایی با نهاد مردمی رسالت با هدف اعطای تسهیلات با شرایط ویژه به تاکسیرانان خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز،مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه از خرید دو هزار چرخ برای ناوگان مترو و تحویل آن در یک زمانبندی کوتاه خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز،معاون نظارت وامور مناطق سازمان تاکسیرانی شهر تهران در خصوص برچسب های جدید تاکسی ها توضیحاتی ارائه را کرد.

به گزارش گروه plg ,krg هرانی نیوز، مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه از خدمات ویژه این ناوگان به مناسبت برگزاری نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه از انعقاد قرارداد ۸ هزار میلیارد ریالی، با بانک شهر و شرکت سرمایه‌گذاری شهر آتیه برای خرید قطعات و تجهیزات ناوگان مترو خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو در مورد مشکل فنی قطاری در خط یک توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، پایانه متروی اکباتان که نخستین پایانه زیرزمینی قطارهای شهری در کشور محسوب شده و عملیات اجرایی آن از سال ۱۳۸۷ آغاز شده است، در آستانه افتتاح قرار گرفته است؛ تست گرم راه‌اندازی این پایانه، جمعه‌شب با موفقیت پشت‌سر گذاشته شد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، معاون نظارت و امور مناطق سازمان تاکسیرانی شهر تهران به گلایه‌های برخی از شهروندان تهرانی مبنی بر افزایش بیش از ۲۵ درصد کرایه در برخی خطوط پاسخ داد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه گفت: قرار است که شرکت مترو شرایطی را فراهم کند تا دستفروشان به جای فعالیت در داخل واگن‌ها و سکوی ایستگاه‌ها و ایجاد مزاحمت برای مسافران،در مکان‌های مشخص دستفروشی کنند.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با صدور اطلاعیه‌ای از خدمات‌رسانی ناوگان اتوبوسرانی پایتخت به نمازگزاران شرکت‌کننده در مراسم نماز عید فطر، خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، معاون فنی و بهره‌برداری سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران، با توجه به نزدیک شدن پایان اردیبهشت ماه بار دیگر از مالکان تاکسی‌های ایمن سیر بانوان خواست هرچه سریعتر برای حل مشکل مالکیت خوروهایشان اقدام کنند.