جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز ، با بستر سازی مناسب برای استفاده مردم از حمل و نقل عمومی می توان گام های موثری در جهت بهبود کیفیت هوا و کاهش آلودگی های زیست محیطی که پیرامون را احاطه کرده است برداشت...

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، تست سرد قطعه جنوبي خط ۶ متروی تهران به‌طول 10 كيلومتر از ایستگاه دولت‌آباد تا ايستگاه ميدان امام‌حسين(ع) با حضور جمعي از مسئولان شركت مترو با موفقيت اجرا شد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز،سازمان تاکسیرانی نسبت به فعالیت برخی مجموعه های متفرقه مالی و رفاهی برای تاکسیرانان هشدار دارد و اعلام کرد که این مجموعه ها هیچ مجوزی از این سازمان ندارند.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، متروي تهران و حومه از نظر قيمت جزء ارزان ترین بلیت هاي جهان و بر اساس شاخص طول خطوط در میان ۲۰ مترو برتر جهان معرفي شده است.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل سازمان تاکسیرانی با تاکید بر لزوم ثبت نام اطلاعات کامل راننده و خودرو در سامانه سرویس مدارس در دفاتر هماهنگی امور اداری تاکسیرانی، گفت: براساس نظارت های صورت گرفته توسط سازمان تاکسیرانی و پلیس راهور در آذرماه امسال،200 خودرو سرویس مدرسه که فاقد علائم و استانداردهای لازم بوده اند، برخورد شده است.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه گفت: اتوبوس واژگون شده در دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات زیر نظارت شرکت واحد اتوبوسرانی تهران نبوده است.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه از ترخیص 30 درصدی قطعات واگن های مترو از گمرک بندرعباس خبر داد و گفت: این قطعات به زودی وارد خطوط تولید شرکت واگن سازی مترو خواهند شد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی از هوشمندسازی پایانه های تاکسیرانی خبر داد و گفت: حضور و غیاب و تردد تاکسی ها در پایانه ها به وسیله سیستم های هوشمند رصد و بر عملکرد آن ها نظارت می شود.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، نايب رئيس هيت مديره و مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروي تهران و حومه گفت: بنا به درخواست شهروندان و مسافران ايستگاه كرج واقع در خط ۵ مترو به سمت تهران (صادقيه) یک قطار سريع السير جديد اعزام خواهد شد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، شهردار منطقه 11 تهران گفت: با هدف کاهش ترافیک میدان راه آهن و باز زنده سازی این میدان تاریخی، تمام خطوط بی،آر،تی پایانه میدان راه آهن شامل خط راه آهن-تجریش و پارک وی به خیابان معینی انتقال یافت.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل اتحادیه مینی بوسرانی کشور بیان می کند که روند نوسازی ناوگان مینی بوسرانی کشور کماکان متوقف است و افراد در حالیکه خودروهای خود را اسقاط کرده و وسیله کسب درآمد خود را از دست داده اند در این وضعیت گرفتار شده اند.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران توضیحاتی را درباره استفاده برخی از کاتالیست های اجاره ای مطرح کرد و گفت: خودروهایی که برای معاینه فنی اقدام می کنند کاتالیست شان با رنگ خاصی آرم گذاری می شود.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز،مدیرعامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه با اشاره به اینکه خط ۷ مترو به میدان کتاب ختم می‌شود، گفت: خط ۷ مترو شاخه شرقی یا غربی نخواهد داشت.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه در اطلاعیه ای از ایجاد تمهیدات لازم برای خدمات رسانی به شهروندان همزمان با مسابقه فوتبال تيم هاي پرسپوليس و تراکتورسازی خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیر روابط عمومی سازمان تاکسیرانی شهر تهران از توزیع 12 هزار و 332 حلقه تاکسی با نرخ دولتی به تاکسیرانان خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از شروع به کار خط ۵ متروی تهران و حومه یک ساعت زودتر از قبل، در روز‌های جمعه خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، شرکت بهره برداری متروي تهران و حومه ضمن گراميداشت يوم الله 13 آبان روز دانش آموز و روز ملي مبارزه با استكبار جهاني؛ آماده ارائه خدمات به شرکت کنندگان در اين راهپیمایی است.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل سازمان تاکسیرانی از آغاز طرح مشترک این سازمان و پلیس برای برخورد با مسافربرهای شخصی غیر مجاز خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه از آمادگی این سازمان برای خدمات رسانی به شهروندان در مراسم جاماندگان اربعین خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز،مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران بر توجه ویژه به تردد افراد کم توان و نابینا برای استفاده از اتوبوس های خطوط تندرو تاکید کرد.