جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، شرکت بهره برداری متروي تهران و حومه ضمن گراميداشت يوم الله 13 آبان روز دانش آموز و روز ملي مبارزه با استكبار جهاني؛ آماده ارائه خدمات به شرکت کنندگان در اين راهپیمایی است.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل سازمان تاکسیرانی از آغاز طرح مشترک این سازمان و پلیس برای برخورد با مسافربرهای شخصی غیر مجاز خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه از آمادگی این سازمان برای خدمات رسانی به شهروندان در مراسم جاماندگان اربعین خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز،مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران بر توجه ویژه به تردد افراد کم توان و نابینا برای استفاده از اتوبوس های خطوط تندرو تاکید کرد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، نايب رئيس هيات مديره و مدير عامل شركت بهره برداري متروي تهران و حومه گفت: به مناسبت گراميداشت روز عصای سفيد ويژه برنامه "دست هاي بينا" در ايستگاه متروي امام خميني (ره) اجرا مي شود.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدير ارتباطات و امور بين الملل شركت بهره برداري متروي تهران و حومه گفت: متروي تهران آماده است تا در روز سه شنبه 24 مهرماه 97، تماشاگران مسابقه فوتبال تيم ملي ايران و تيم ملي بوليوي را براي تماشاي اين مسابقه به ايستگاه ورزشگاه آزادي واقع در خط پنج مترو منتقل و در پايان مسابقه به مبادي اوليه بازگرداند.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران به عنوان یکی از متولیان حمل و نقل عمومی شهری از هرگونه اقدام که منجر به کاهش عمر ناوگان فرسوده حال حاضر خود شود استقبال می نماید.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، شهروندان و مالکان محترم خودرو به صورت سالیانه ملزم به پرداخت عوارض خودروی خود هستند و چنانچه عوارض خودرو در مهلت مقرر پرداخت نشود به موجب قانون، جریمه دیرکردی معادل 2درصد به ازای هر ماه محاسبه و به مبلغ عوارض در سال آتی اضافه می شود.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز تهرانی نیوز، شرکت واحد اتوبوسرانی تهران ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) از خدمات رسانی ویژه در ایام سوگواری تاسوعا و عاشورای حسینی(ع) خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران از اجرای فاز دوم خدمات دفاتر هماهنگی امور اداری خبر داد و گفت: از اول مهرماه دریافت خدمات اداری تمام تاکسی‌های تهران با کاربری تاکسی تلفنی و تاکسی ویژه در دفاتر هماهنگی امور اداری تاکسیرانی میسر می شود.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل اتحادیه مینی بوسرانی کشور اعلام کرد: روند نوسازی ناوگان مینی بوسرانی کشور فعلا متوقف شده است.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز،مدیرعامل سازمان نظارت و مدیریت بر تاکسیرانی از راه اندازی سامانه نظارت همگانی بر سرویس مدارس برای اولین بار، خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز،مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه از آمادگی این ناوگان برای ارائه خدمات به شرکت‌کنندگان در نماز روز عید قربان خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز،مدير ارتباطات و امور بين الملل شركت بهره برداري راه آهن شهري تهران و حومه شركت بهره برداري متروي تهران و حومه گفت: به مناسبت روز ملي تشكلات و مشاركت هاي اجتماعي دوشنبه 22 مردادماه 97، غرفه هاي سلامت در ايستگاه هاي تجريش و جوانمر قصاب برپا شد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در خصوص رفع دود زایی اتوبوس ها اظهار داشت : در حال حاضر بطور متوسط حدود 4 درصد از اتوبوس های ملکی شرکت واحد اتوبوسرانی ، متوقفی نقص فنی جاری تعمیرگاه ، سامانه های تندرو شرکت واحد اتوبوسرانی تهران می باشد که به علل مختلف از جمله نقص فنی موتور مراجعه می نمایند

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیر ارتباطات شرکت بهره برداری متروی تهران از افزایش سرویس دهی خط ۵ به تماشاگران مسابقه فوتبال استقلال تهران و تراکتور سازی در روز جمعه خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل شرکت مترو تهران درخصوص وقفه کوتاهی که در خدمات دهی خط 4 مترو پیش آمده بود، گفت: به دلیل نقص فنی توقف کوتاهی در حرکت قطارها در خط 4 صورت گرفت که بلافاصله رفع شد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز،مديريت ارتباطات و امور بين الملل شركت بهره برداري متروي تهران از برگزاري ویژه‌برنامه «رأفت کریمانه» در ايستگاه تئاتر شهر خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز،مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران از سرگیری توزیع کارت بلیت خبرنگاری در دو ایستگاه جانبازان (گلبرگ) و صادقیه و از طریق اداره پست خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز،مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از نصب 2 دستگاه آسانسور در ورودي جنوب شرقي ايستگاه ميرداماد، خبر داد.