جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، پیمان سنندجی در خصوص راه اندازی خطوط گردشگری (تهران گردی) در شهر تهران اظهار داشت:

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز،شرکت واحد اتوبوسرانی تهران خدمات این شرکت برای ایاب و ذهاب شهروندان به بهشت زهرا (س) در پنج شنبه و جمعه آخر سال 97 را اعلام کرد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز،مدیرعامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه سال 98 را سال پرباری برای متروی تهران دانست.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه گفت: متعاقب تصویب شورای شهر پیگیر اخذ مجوز مراجع قانونی ذیربط برای انتشار 2 هزار میلیارد تومان اوراق مشارکت برای تکمیل خطوط شش و هفت متروی تهران هستیم که در این صورت می توانیم به بهبود وضعیت مترو در سال 98 بیشتر امیدوار باشیم.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، روابط عمومی سازمان تاکسیرانی تهران از آغاز توزیع لاستیک تاکسی ون ها در پایتخت خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز،ايستگاه متروي بعثت با 99 درصد پيشرفت فيزيكي و نصب تجهيزات پله‌هاي برقي، سیستم کنترل هواساز و تهویه مطبوع آماده بهره‌برداري است

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، ايستگاه‌هاي هلال احمر، تربيت مدرس و ميدان صنعت در حال حاضر با بيش از 80 درصد پيشرفت از نظر ساختماني و تجهيزاتي در فاز دوم بهره‌برداري قرار د

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل شرکت بهره برداري متروي تهران و حومه با اشاره به اینکه خطوط مترو براساس سرفاصله دو دقیقه ای طراحی شده، گفت: کمبود دو هزار واگن و عدم احداث و تجهیز پارکینگ ها دلایل اصلی محقق نشدن كاهش سرفاصله ها است.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز ، با بستر سازی مناسب برای استفاده مردم از حمل و نقل عمومی می توان گام های موثری در جهت بهبود کیفیت هوا و کاهش آلودگی های زیست محیطی که پیرامون را احاطه کرده است برداشت...

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، تست سرد قطعه جنوبي خط ۶ متروی تهران به‌طول 10 كيلومتر از ایستگاه دولت‌آباد تا ايستگاه ميدان امام‌حسين(ع) با حضور جمعي از مسئولان شركت مترو با موفقيت اجرا شد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز،سازمان تاکسیرانی نسبت به فعالیت برخی مجموعه های متفرقه مالی و رفاهی برای تاکسیرانان هشدار دارد و اعلام کرد که این مجموعه ها هیچ مجوزی از این سازمان ندارند.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، متروي تهران و حومه از نظر قيمت جزء ارزان ترین بلیت هاي جهان و بر اساس شاخص طول خطوط در میان ۲۰ مترو برتر جهان معرفي شده است.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل سازمان تاکسیرانی با تاکید بر لزوم ثبت نام اطلاعات کامل راننده و خودرو در سامانه سرویس مدارس در دفاتر هماهنگی امور اداری تاکسیرانی، گفت: براساس نظارت های صورت گرفته توسط سازمان تاکسیرانی و پلیس راهور در آذرماه امسال،200 خودرو سرویس مدرسه که فاقد علائم و استانداردهای لازم بوده اند، برخورد شده است.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه گفت: اتوبوس واژگون شده در دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات زیر نظارت شرکت واحد اتوبوسرانی تهران نبوده است.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه از ترخیص 30 درصدی قطعات واگن های مترو از گمرک بندرعباس خبر داد و گفت: این قطعات به زودی وارد خطوط تولید شرکت واگن سازی مترو خواهند شد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی از هوشمندسازی پایانه های تاکسیرانی خبر داد و گفت: حضور و غیاب و تردد تاکسی ها در پایانه ها به وسیله سیستم های هوشمند رصد و بر عملکرد آن ها نظارت می شود.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، نايب رئيس هيت مديره و مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروي تهران و حومه گفت: بنا به درخواست شهروندان و مسافران ايستگاه كرج واقع در خط ۵ مترو به سمت تهران (صادقيه) یک قطار سريع السير جديد اعزام خواهد شد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، شهردار منطقه 11 تهران گفت: با هدف کاهش ترافیک میدان راه آهن و باز زنده سازی این میدان تاریخی، تمام خطوط بی،آر،تی پایانه میدان راه آهن شامل خط راه آهن-تجریش و پارک وی به خیابان معینی انتقال یافت.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل اتحادیه مینی بوسرانی کشور بیان می کند که روند نوسازی ناوگان مینی بوسرانی کشور کماکان متوقف است و افراد در حالیکه خودروهای خود را اسقاط کرده و وسیله کسب درآمد خود را از دست داده اند در این وضعیت گرفتار شده اند.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران توضیحاتی را درباره استفاده برخی از کاتالیست های اجاره ای مطرح کرد و گفت: خودروهایی که برای معاینه فنی اقدام می کنند کاتالیست شان با رنگ خاصی آرم گذاری می شود.