جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز،معاون فرهنگی سازمان زیباسازی شهر تهران از اکران ۹۹۷ طرح تبلیغاتی برای رمضان ۱۴۰۰ خبر داد.

به گزارش اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز،مراکز شماره گذاری و تعویض پلاک مازندران در شهرستان‌های با وضعیت کرونایی قرمز تعطیل است.

به گزارش اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز،مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از آغاز طرح ضدعفونی و میکروب زدایی تاکسی‌های ناوگان تاکسیرانی به منظور مقابله با ویروس کرونا خبر داد.

به گزارش اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز،رییس سازمان حمل و نقل و مسافر شهرداری دزفول علت توقف اتوبوس‌های شهری را پیروی از مصوبه ستاد مدیریت کرونا در شهرستان عنوان کرد.

به گزارش اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز،،جانشین پلیس راهور گفت: مسافران حداکثر امروز از تهران و البرز خارج شوند.

به گزارش اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز،در پی اعلام ممنوعیت سفر به استان قم در روزهای یکشنبه و دوشنبه، هشتم و نهم فروردین(امروز و فردا)، مرکز مدیریت اطلاعات راه‌ها و حمل‌ونقل جاده‌ای اعلام کرد که پلاک‌های غیربومی در طول این دو روز برای پلیس راه ارسال می‌شود.

به گزارش اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز،استاندار تهران پس از افتتاح محور غدیر در هفتم اسفند ماه جاری به مردم شهرستان ورامین قول داد که ظرف ۱۰ روز اداره کل راهداری استان تهران نسبت به تعیین پیمانکار و آغاز عملیات بهسازی محور اقدام کند که این وعده محقق شد.

به گزارش اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز،،تردد خودرو‌ها پس از اعمال محدودیت‌ها در محور‌های خوزستان بیش از ۱۹ درصد کاهش یافته است.

به گزارش اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز،رییس مرکز شماره‌گذاری و تعویض پلاک پلیس راهور ناجا از افزایش ساعات کار این مراکز از روز شنبه ۹ اسفند تا پایان سال ۹۹ خبر داد.

به گزارش اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز،جریمه ۱۰ میلیون ریالی خودرو‌ها توسط دوربین‌های جاده‌ای در خوزستان آغاز شد.

به گزارش اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز،طرح محدودیت و ممنوعیت رفت و آمد و توقف خودرو‌ها ویژه ۲۲ بهمن از امشب در مشهد و دیگر شهر‌های استان اجرا می‌شود.

به گزارش اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز،استاندار تهران از افتتاح ۱۱۹۵ پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۶ هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان در دهه فجر امسال در استان تهران خبر داد.

به گزارش اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز،با تغییر رویکرد در کمیته جرائم راهنمایی و رانندگی استان قزوین ، از این به بعد جرائم رانندگان هم‌استانی برای رفع نقاط حادثه‌خیز برون‌شهری هزینه می‌شود.

به گزارش اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز،مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد گفت: طرح رایگان دوگانه سوز کردن ناوگان تاکسیرانی در مشهد اجرا می شود.

به گزارش اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز،استاندار تهران با اشاره به لزوم توسعه دولت الکترونیک از رونمایی درگاه الکترونیک استان تهران در دهه فجر خبر داد.

به گزارش اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز،مدیر روابط عمومی فرمانداری تهران با اشاره به اینکه در کشور تنها استان نارنجی مازندران است، افزود: صدور مجوز به این استان در سامانه متوقف شده است.

به گزارش اخبار کلان شهرها تهرانی نیو،مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان از افزایش ۶ درصدی میزان تردد در جاده‌های استان همدان خبر داد.

به گزارش اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز،معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران به همراه مدیرعامل شرکت متروی تهران با حضور در کارگاه پروژه سیستم رانش واگن‌های مترو در جهاددانشگاهی با اشاره به اینکه در تهران و سایر کلان‌شهرها نیازمند دو تا سه هزار واگن مترو هستم گفت: با حمایت دولت و به‌ویژه سازمان برنامه و بودجه و تامین منابع مالی لازم در شرایط تحریم با تکیه‌بر توان داخلی می‌توانیم بر روی پای خودمان بایستیم.

به گزارش اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز،،خودرو‌های بدون معاینه فنی از یکم بهمن ماه در خوزستان اعمال قانون می‌شوند.

به گزارش اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز،،قائم مقام شهردار ارومیه از بازسازی ۱۰۰ دستگاه اتوبوس فرسوده شهری خبر داد.