جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا محدودیت و ممنوعیت ترافیکی برخی از محورهای مواصلاتی کشور از 21 الی 26 بهمن ماه را اعلام کرد.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز، برخورد شدید سه دستگاه خودرو سواری در غرب تهران منجر به مصدومیت چهار نفر از سرنشینان این خودروها شد.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز، سخنگوی سازمان اورژانس از کشته شدن یک و مصدوم شدن دو نفر طی وقوع تصادف در بزرگراه آزادگان شمال خبر داد.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز،شمار موتورسیکلت‌ها در کشور از مرز ۱۱ میلیون و ۵۰۰ هزار دستگاه گذشته است، روندی با سرعت چشمگیری در حال رشد است و زنگ خطر ایمنی برای موتورسیکلت‌ سواران را به صدا درآورده است.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز، رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور گفت: بر اثر انفجار تانکر حاوی سوخت گاز مایع در جاده فیروزکوه، دو نفر کشته و دو نفر دیگر زخمی شدند.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز، سخنگوی سازمان اورژانس کشور از کشته شدن سه و مصدوم شدن ٢۵ نفر بر اثر واژگون شدن یک دستگاه اتوبوس خبر داد.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز، سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران، از برخورد شبانه یک دستگاه خودرو ۲۰۶ با گاردریل‌ها و درختان وسط بزرگراه خرازی خبر داد که منجر به فوت یک نفر و مصدومیت شدید دو نفر دیگر شد.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز،رییس مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) با اشاره به هزینه‌های سربار حوادث ترافیکی برای نظام سلامت، گفت: از ابتدای سال ۹۸ تا کنون بیش از ۳۴۰۰ مصدوم سوانح ترافیکی از سوی اورژانس تهران به این مجتمع ارجاع داده شده‌اند و درصد بالایی از قربانیان سوانح ترافیکی را مصدومان سوانح موتور سیکلت تشکیل می‌دهند.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز، پلیس راه نیروی انتظامی، محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته در مسیر‌های مختلف کشور اعلام شد.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز، رئیس اورژانس تهران از تصادف ۳ خودرو خاور، سمند و وانت بار در شورآباد ری خبر داد و گفت: این حادثه مصدوم بر جا گذاشته است.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز، رئیس پلیس راهور کشور با بیان اینکه هر نیم ساعت یک نفر بر اثر تصادفات در کشور فوت می‌کند، گفت: متاسفانه روزانه در کشور ۴۵ تا ۶۰ نفر بر اثر تصادفات جان خود را از دست می‌دهند.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز، رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از بارش برف و باران در محورهای مواصلاتی اکثر استان‌های کشور خبر داد.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز، بر اثر واژگونی یک دستگاه اتوبوس در محور ساوه سلفچگان متاسفانه ۳ نفر از هموطنان جان خود را از دست داده و ۱۳ نفر هم مجروح شدند.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز، رئیس پلیس راه تهران بزرگ از تصادف زنجیره‌ای 11 دستگاه خودرو در بزرگراه پردیس خبر داد.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز،سحرگاه امروز اتوبوس تهران-گنبد در منطقه دوآب سوادکوه به دلیل نقص فنی به دره سقوط کرد.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز، رانندگان خودروهای عبوری که شاهد واژگون شدن یک دستگاه خودروی سواری بودند سراسیمه با آتش نشانی تماس گرفتند و درخواست کمک فوری کردند که با هماهنگی ستاد فرماندهی این سازمان بلافاصله در حدود ساعت ۲ بامداد امروز آتش نشانان ایستگاه ۲۴ به همراه گروه امداد و نجات ۲ عازم بزرگراه بسیج، بعد از بیست متری افسریه کرد.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز، سانحه رانندگی در شهر صنعتی کاوه ساوه به مصدومیت 19 نفر منجر شد.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز، سازمان پزشکی قانونی کشور اعلام کرد:​ در هشت ماهه سال جاری ۱۲ هزار و ۵۲۷ نفر در حوادث رانندگی جان خود را از دست دادند.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز، برخورد شدید یک دستگاه اتوبوس شهری با چهار دستگاه خودرو سواری در بزرگراه شیخ فضل الله ، مصدومیت راننده اتوبوس را در پی داشت.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز، مهرداد بابایی رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان البرز گفت: حادثه تصادف بین دو دستگاه خودروی ۲۰۶، ساعت ۱۴:۵۴ بعداز ظهر دیروز، به مرکز اورژانس البرز اعلام شد که بلافاصله ۳ دستگاه آمبولانس به محل اعزام شد.