جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز،رییس پلیس راهنمایی ورانندگی تهران بزرگ اعلام کرد که بیشترین تخلفی که در ایام ساعات منع تردد شبانه رخ می‌دهد مربوط به پوشش پلاک است.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهران نیوز،رئیس اداره تصادفات پلیس راهور فاتب، از مرگ یک موتورسوار در پی تصادف با اتوبوس شرکت واحد خبر داد.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز،رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی تهران بزرگ از برخورد با خودروهایی که برای فروش میوه، کالا و ... در حاشیه جاده‌ها توقف کنند، خبر داد.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز،رییس پلیس راهور ناجا با تشریح آخرین وضعیت منع تردد در جاده‌های کشور اعلام کرد که خودروهای با پلاک غیربومی در معابر شهری نیز جریمه می‌شوند.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز،سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از مرگ دو نفر و مصدوم شدن یک تن در پی وقوع تصادف در بزرگراه آزادگان خبر داد.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز،سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از واژگونی خونین یک دستگاه سواری پژو پارس در بلوار هجرت خبر داد.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز،جانشین پلیس راهور تهران بزرگ از آمادگی صد درصدی پلیس راهور تهران بزرگ در روزهای ۱۲ و ۱۳ فروردین ماه سال ۱۴۰۰ خبر داد و گفت: چنانچه بر اساس تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا، تردد و مراجعات ممنوع اعلام شود، پلیس راهور از تردد و توقف در اماکن اعلام شده جلوگیری خواهد کرد.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز،رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک هوشمند پلیس راهور پایتخت از ترافیک روان در اکثر معابر تهران خبر داد.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز،جانشین رییس پلیس راهور ناجا از آغاز اعمال قانون ورود خودروهای غیربومی و خروج خودرهای بومی در تهران و البرز خبر داد.

به گزارش گروه حوادث ترفیکی تهرانی نیوز،طبق اعلام سازمان اورژانس کشور، از ۲۵ اسفند ۱۳۹۹ تا هشتم فروردین ماه ۱۴۰۰، ۲۷ هزار و ۳۶۶ نفر از هموطنان در سوانح ترافیکی مصدوم شده‌اند.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز،رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از ترافیک روان در تمام معابر اصلی و بزرگراهی پایتخت خبر داد.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز،،جاده‌های ارتباطی مازندران در موج دوم سفر‌های نوروزی، همچنان ترافیک پرحجم دارد.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز،،رییس پلیس راه مازندران گفت: در محور‌های هراز، کندوان و سوادکوه شاهد بار ترافیکی پُرحجم و روان هستیم

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز،جانشین رئیس پلیس راهور ناجا با بیان اینکه به لحاظ تردد هیچگونه محدودیتی در محورهای مواصلاتی اعمال نخواهد شد، گفت: محدودیت‌های اعمال شده فقط مربوط به ۱۷ شهر قرمز و ۴۷ شهرنارنجی اعلام شده از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا است.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز،رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا وضعیت اجرای محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های ترافیکی کرونا در ایام نوروز را تشریح کرد.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز،رییس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: برابر آخرین تصمیمات در تعطیلات نوروزی محدودیت‌های تردد شبانه لغو نخواهد شد.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز،رئیس پلیس راهور ناجا اعلام کرد: امسال ۷۰ میلیون پیامک به کسانی که تخلف کردند، ارسال شده است.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز،رییس پلیس راهور ناجا اعلام کرد که وضعیت سفر به شهرهای مسافرپذیر تا ۲۵ اسفند مشخص می‌شود.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز،رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از واژگونی مرگبار اتوبوس اسکانیا درپی سقوط بهمن در جاده چالوس خبر داد.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز،رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا ممنوعیت های تردد کرونایی به سه استان شمالی و هشت شهر و جزیره مسافرپذیر را تشریح کرد.