جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، سید محسن پورسید آقایی از ورود واگن های جدید به کشور خبر داد و افزود: ۷۰ واگن جدید خریداری کردیم که وارد شده و قطعات آن در گمرک بندرعباس است.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با بیان اینکه در تهران افزایش 4 برابری دوربین های کنترلی را داشته ایم، گفت: خودروهای دیزلی در آلودگی هوای شهر تهران سهم 54 درصدی دارند.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران ازتخفیف 70 درصدی طرح ترافیک برای رانندگان آژانس و وانت‌بارها و پلاک‌های «ع» خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از اجبار اتوبوس ها برای اخذ معاینه فنی خبر داد و گفت: از پلیس می خواهیم اتوبوس های متخلف و دودزا را متوقف و مردم هم گزارش کنند.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در تدوین برنامه پنج ساله سوم شهرداری احکام و پروژه های تدوین شده در ماموریت حمل و نقل و ترافیک را بررسی کرد.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز،معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در بخشنامه‌ای خطاب به کلیه معاونت‌ها، مناطق، سازمان‌ها و شرکت‌های شهرداری تاکید کرد که ادامه فعالیت خودروهایی که برای اخذ معاینه فنی اقدام نمی‌کنند و پرداخت به پیمانکاران بابت فعالیت این خودروها ممنوع است.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، محسن پور سید آقایی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در نشست خبری امروز، ترافیک و آ‌لودگی دو مشکل بزرگ تهران برشمرد و اظهار کرد: تمام برنامه‌های ما حول محور روان سازی ترافیک و رفع آلودگی هوا است.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، معاون حمل‌ونقل شهردار تهران گفت: دور دوم بررسی مشکلات پروژه‌های حمل‌ونقلی مناطق ۲۲ گانه تهران از هفته گذشته آغاز شده است.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به حواشی تعطیلی خط 7 مترو گفت: کار ما کارشناسی است و به هیچ وجه در تعطیلی و افتتاح پروژه‌ها حاضر نیستیم حرف خود را زیر پا گذاشته و بنا به مصالح تبلیغاتی کار کنیم.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز،معاون مطبوعاتي وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي با اشاره به گلايه هاي متعدد اصحاب رسانه در خصوص اجراي طرح ترافيک خبرنگاران در تهران گفت: طرح فعلي، طرح آقاي پورسيدآقايي است و نه طرح ترافيک شهر تهران!

به گزارش گروه حمل ونقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز : معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران با اشاره به اینکه تمام پارکینگ های مصلی به ترمینال تاکسی و اتوبوس اختصاص یافته است، گفت: در محدوده اطراف مصلی پارکینگی برای خودروهای شخصی دیده نشده است، بنابراین از شهروندان می‌خواهیم برای سهولت در دسترسی به نمایشگاه از حمل و نقل عمومی استفاده کنند.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز: معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: طبق مصوبه شورای شهر تا پایان سال جاری پرداخت الکترونیکی تاکسی ها محقق می‌شود.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز :شهرداری تهران در واکنش به برخی شایعات درباره تعویق زمان اجرای طرح ترافیک اطلاعیه ای صادر کرد.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز:به رغم آنکه امروز سعی کردند تا با پرده برداری از قراردادهای معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در دوره گذشته و در زمانی که شهرام جباری زادگان مدیر روابط عمومی و معاون آموزش سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران بود، سعی در شانتاژ رسانه ای بر علیه وی داشته باشند؛ اما واقعيت ماجرا این است که این به اصطلاح افشاگری، حرکت روبه جلوی معاون شهردار تهران و تيم رسانه ای وی برای سرپوش گذاشتن به قراردادهای میلیاردی در دوره فعالیت وی در شهرداری تهران است.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز:معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران توضیحاتی را در مورد طرح ترافیک سال 97 ارائه کرد.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز : محسن پورسیدآقایی با اشاره به اینکه به منظور رفاه حال شهروندان، مجوزهای طرح ترافیک ۹۶ تا پایان فروردین ماه اعتبار دارد، گفت: از تاریخ اول اردیبهشت ماه امسال فقط مجوزهای ۹۷ مجاز به ورود به محدوده طرح ترافیک و طرح زوج و فرد هستند.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز: محسن پورسیدآقایی در مورد افزایش نرخ بلیط مترو در سال آینده و بازتاب آن در میان مردم گفت: این حرف من به تنهایی نیست مترو مشکلات بسیاری دارد و با انباشت طلب‌های که از دولت دارد یکی از راه حل‌ها افزایش نرخ بلیط مترو تشخیص داده شده است.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز: معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در مورد انتشار خبری مبنی بر قرارداد شهرداری تهران برای خرید اتوبوس از لهستان در برخی از سایت ها و کانال های خبری، با تکذیب این خبر گفت: شهرداری تهران هیچ قراردادی برای خرید اتوبوس از لهستان ندارد.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز: محسن پورسید آقایی با بیان اینکه در جریان استفاده از مترو و اتوبوس از نزدیک با مسائل و مشکلات شهروندان نیز آشنا می شوم، عنوان کرد: طی هفته آینده ۲۸ واگن جدید و ۱۶ واگن اورهال شده قطار مترو به ناوگان ریلی پایتخت وارد خواهد شد.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز: معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: بیش از ۶۰ درصد مردم با افزایش قیمت بلیت مترو موافق هستند.