جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز،، مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح‌های ترافیکی از آغاز نام نویسی خبرنگاران برای دریافت آرم طرح ترافیک از شنبه ۳ اسفند خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، شهرداری تهران اعلام کرد: خبرنگاران می‌توانند همانند سال گذشته در سامانه «تهران من» در طرح ترافیکی ثبت‌نام نمایند.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، سرپرست معاونت حمل و نقل شهرداری تهران از رفع برخی ایرادات پلیس به اجرای طرح‌های ترافیکی پایتخت خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، سرپرست معاونت حمل و نقل ‌و ترافیک شهرداری تهران از حل مشکل اساسی پارک حاشیه‌ای در صورت تصویب لایحه «درآمد پایدار و هزینه شهرداری‌ها و دهیاری‌ها» خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه چهار تهران گفت: با آغاز ایام الله دهه مبارک فجر ضمن جمع آوری تمامی تابلوهای دیوارکوب و پرچمی بزرگراه رسالت، تابلوهای سردار شهید "سپهبد حاج قاسم سلیمانی" در این بزرگراه نصب می شود.

به گزارش گروه نگاه پارلمان به شهر تهرانی نیوز، عضو کمیسیون اجتماعی مجلس وضعیت جاده‌های برون شهری کشور را بسیار اسفناک دانست و گفت: بودجه ایمن‌سازی جاده‌ها صرف حوادث غیرمترقبه می‌شود.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، معاون مستعفی حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از شکایت قضایی پلیس راهور از مدیرعامل شرکت کنترل ترافیک خبر داد و از قوه قضاییه درخواست کرد ضمن بررسی دقیق این موضوع توسط سازمان بازرسی کل کشور، دلایل واقعی مخالفت‌های پلیس با طرح‌های مربوط به کنترل ترافیک و کاهش آلودگی هوا را به افکار عمومی اعلام کند.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، محسن پورسیداقایی گفت: هیچ طرحی برای افزایش هزینه‌ای به شهروندانی که از اتوبوس استفاده می‌کنند نداریم و بلیت اتوبوس هم افزایش نخواهد یافت.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز،معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با انتقاد شدید از وزارت کشور و پلیس گفت: ما برای رفع آلودگی هوا نیاز به اطلاعات خودروهای تهران داریم اما پلیس و وزارت کشور این اطلاعات را در اختیار ما قرار نمی‌دهند و به همین راحتی سلامت مردم به خطر می‌افتد.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهرداری نیوز، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از ورود فیلترهای جاذب دوده که براساس آخرین تکنولوژی ساخته شده‌اند خبرداد.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران از کاهش یک ساعته طرح ترافیک اصلی و محدوده کنترل کاهش آلودگی هوا خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، در پی ابلاغ رسمی دستورالعمل نظارت بر چگونگی فعالیت ارائه دهندگان خدمات هوشمند مسافر از سوی وزارت کشور امروز قرارداد همکاری بین اسنپ و معاونت حمل ونقل ترافیک شهرداری تهران بسته شد.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران از اصلاح هندسی میدان سپاه و ممنوعیت احداث پارکینگ طبقاتی و عمومی در هسته مرکزی شهر خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران گفت: خوشبختانه اجرای طرح هایی مانند طرح کاهش و طرح ایجاد محدوده کنترل آلودگی، زمینه ساز کاهش تولید آلاینده‌ها بوده و باعث شد که شرایط آلودگی هوا به وضعیت هشدار و ناسالم برای همه گروه‌ها نرسد.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز،معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در جلسه کاهش آلودگی هوا پیشنهاد افزایش 50 درصدی ورود به محدوده طرح ترافیک را داده بود که به تصویب رسید.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، در مراسمی با حضور محسن پورسیدآقایی، معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران، و پوریا محمدیان، مدیرکل دفتر حمل‌ونقل و ترافیک از زحمات «سید نواب حسینی‌منش» در ۴ سال مدیرعاملی ستاد مرکزی معاینه فنی تقدیر و «حسین مقدم» به‌عنوان سرپرست این ستاد منصوب شد

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به ورود 50 فیلتر دوده به کشور گفت: نصب این فیلترهای دوده به زودی آغاز می شود، نتایج استفاده از فیلتر دوده نیز کاملا موفقیت آمیز بوده و در این چند سال اگزوز اتوبوس ها 100 درصد تمیز هستند.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به اینکه باید شهر تهران انسان محور شود، گفت: راه کاهش خودرو در گرو اقدامات شهرداران نواحی است.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز،معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از احتمال کاهش بار ترافیکی مهرماه امسال نسبت به سال گذشته خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، توسعه حمل‌ونقل عمومی ازجمله مترو، اتوبوس و تاکسی، آماده‌باش نیرو‌های پلیس راهور از تمهیدات مجموعه مدیریت شهری و پلیس راهور تهران برای استقبال از مهر است.