جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


«به گزارش گروه حمل و نقل پاک تهرانی نیوز،همایش بزرگ دوچرخه سواری» در ناحیه سه منطقه 21 در قالب اجرای طرح «پرسه در شهر» همزمان با پنج شنبه های بدون خودرو برگزار شد

به گزارش گروه حمل و نقل پاک تهرانی نیوز،شهردار منطقه 13 از برگزاری همایش بزرگ دوچرخه سواری با حضور جمعی از مسئولین ارشد شهرداری تهران روز پنجشنبه 12 اردیبهشت ماه در محدوده این منطقه خبر داد

به گزارش گروه حمل و نقل پاک تهرانی نیوز،شهردار منطقه 15 گفت: تاکنون 4 ایستگاه دوچرخه سواری در راستای گسترش حمل و نقل پاک در منطقه 15 راه اندازی شده است.

به گزارش گروه حمل و نقل پاک تهرانی نیوز،همایش خانوادگی دوچرخه سواری با هدف تقویت بنیان خانواده و ارتقاء فرهنگ استفاده از وسایل حمل و نقلی پاک در آخرین جمعه سال 97 در شمال تهران برگزار می شود.

به گزارش گروه حمل و نقل پاک ،همایش بزرگ دوچرخه سواری شهروندی به مناسبت "سه شنبه بدون خودرو" با حضور صدها نفر از اقشار مختلف مردمی در منطقه 10 برگزار می شود.

به گزارش گروه حمل و نقل پاک تهرانی نیوز،هنرمندان، ورزشکاران، نخبگان و افراد شاخص منطقه 3 به کمپین "سه شنبه های بدون خودرو" پیوست.

به گزارش گروه حمل و نقل پاک تهرانی نیوز،شهردار منطقه 15 از برگزاری همایش بزرگ دوچرخه سواری مسئولان شهری و شهروندان همزمان با روز هوای پاک خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل پاک تهرانی نیوز، شهرداری منطقه 15 برای نخستین بار دوچرخه سواری را به بانوان آموزش می دهد تا حمل و نقل پاک توسعه یابد.

به گزارش گروه حمل و نقل پاک تهرانی نیوز، این بار در سه شنبه های بدون خودرو، خبرنگاران حوزه شهری همراه شهردار تهران در خیابان های پایتخت رکاب زدند.

به گزارش گروه حمل و نقل پاک تهرانی نیوز، مدیر بخش سیاست محیط زیست در شبکه مطالعات سیاست‌گذاری عمومی در خوص طرح سه شنبه های بدون خودرو اظهار داشت: جهت فراگیر شدن این طرح باید فضا و چینش مبلمان شهری به گونه ای باشد که بتوان از آن به راحتی استفاده کرد.

به گزارش گروه حمل و نقل پاک تهرانی نیوز، طرح «دوچرخه اشتراکی» که برای نخستین بار قرار است در تهران اجرایی شود، در جریان نمایشگاه تخصصی دوچرخه در هفته های گذشته رونمایی شد.

به گزارش گروه حمل و نقل پاک تهرانی نیوز: واحد توسعه سیستم‌های حمل و نقل پاک معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با هدف توسعه و ترویج فرهنگ استفاده از دوچرخه شهری، "اولین نمایشگاه تخصصی دوچرخه شهری و صنایع وابسته" را در تهران برگزار می کند.

به گزارش گروه حمل و نقل پاک تهرانی نیوز،مدیر سیستم حمل ونقل پاک شهرداری تهران از آزاد شدن ورود دوچرخه به بوستان لاله تهران خبر داد. به گفته وی این اقدام به مناسبت روز جهانی دوچرخه صورت می گیرد.

به گزارش گروه حمل و نقل پاک تهرانی نیوز: مدیر بافت و بناهای تاریخی شهر تهران از برپایی تورهای دوستدار محیط زیست در ایام نوروز خبر داد و گفت: تلاش ما این است در نوروز امسال برنامه های گردشگری در قلب تاریخی پایتخت با رویکرد حمل و نقل پاک برگزار شود.

به گزارش گروه حمل و نقل پاک تهرانی نیوز:قائم مقام سازمان حمل ونقل و ترافیک با تاکید بر اینکه هدف مدیریت شهری افزایش سهم استفاده از دوچرخه از طریق گسترش دوچرخه سواری است گفت: در تهران در حال گذار از دوره «شهر خودرو محور» به «شهر انسان محور» هستیم و از این رو، استفاده از دوچرخه و پیاده روی به عنوان دو بخش مهم از چشم انداز کلی حمل و نقل در این کلان شهر در دست اقدام است.

به گزارش گروه حمل و نقل پاک تهرانی نیوز: مدیرعامل ستاد معاینه فنی شهرداری تهران، معاینه فنی اولین شرط ورود به محدوده طرح ترافیک جدید است.

به گزارش گروه حمل و نقل پاک تهرانی نیوز ؛ رئیس ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور اعلام کرد : در 4 ماهه گذشته روند اسقاط خودروهای فرسوده با رکود زیادی همراه شده است به طوری که از 40 هزار ثبت نام خودروی فرسوده ای که در شهریور ماه در مراکز اسقاط صورت گرفته بود این رقم در اواخر آبان ماه به 12 هزار دستگاه رسیده است.

به گزارش گروه حمل ونقل پاک تهرانی نیوز ؛ روند نوسازی ناوگان حمل و نقل در کشور همچنان معضل مهمی در کشور محسوب می شود این در حالی است که سهم مینی بوس های فرسوده در این جریان از اهمیت زیادی برخوردار است چنانچه به گفته مدیرعامل اتحادیه مینی بوسرانی کشور در حال حاضر 90 درصد مینی بوس های موجود در ناوگان برون شهری در کشور فرسوده است.

به گزارش گروه حمل و نقل پاک تهرانی نیوز؛مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران آخرین تصمیمات جلسه کمیته اضطرار کاهش آلودگی هوای تهران را تشریح کرد و گفت: قرار شد همه دستگاه‌های عضو کمیته، کاهش آلودگی هوا را با جدیت پیگیری کنند.

به گزارش گروه حمل و نقل پاک تهرانی نیوز؛مدير اجرايي معاينه فني خودروهاي کشور گفت: در سال 85 موضوع دوگانه سوز شدن شروع شد. بخشي از خودروها در کارخانه به عنوان دوگانه سوز عرضه شد.