جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
1 2 3 4 
به گزارش گروه نگاه پارلمان به شهر تهرانی نیوز،، نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به تصویب طرح توسعه پایدار زنجیره فولاد در کمیسیون صنایع و ارسال آن به صحن علنی از آخرین تغییرات طرح ساماندهی صنعت خودرو خبر داد.
اخبار اين گروه:
شاهين، نقطه قوت سايپا محسوب مي شودشاهين، نقطه قوت سايپا محسوب مي شود
واردات خودروی دست دوم در کمیسیون صنایع و معادن مطرح نیستواردات خودروی دست دوم در کمیسیون صنایع و معادن مطرح نیست
مسیر نهایی طرح‌های خودرویی مجلس امروز مشخص می‌شودمسیر نهایی طرح‌های خودرویی مجلس امروز مشخص می‌شود
رشد هزینه‌های تولید خودرو با تسهیلات‌دهی جبران نمی‌شودرشد هزینه‌های تولید خودرو با تسهیلات‌دهی جبران نمی‌شود
به گزارش گروه پارلمان به شهر تهرانی نیوز،رییس کمیته محیط‌زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران با بیان اینکه من از مسئولان محیط‌زیست کشور و فراکسیون محیط‌زیست می‌خواهم منشاءیابی سمومی که منجر به مرگ پرندگان شده را انجام دهند تا دلیل مرگ پرتدگان مشخص شود، گفت: زندگی همه ما به یکدیگر متصل است و باید نسبت به مسائل محیط‌زیستی حساس باشیم ولو آنکه در محدوده شهری ما نباشد. تالاب میانکاله یک موضوع ملی است و همانطور که به دریاچه ارومیه حساسیت داریم، به میانکاله هم توجه داشته باشیم.
اخبار اين گروه:
تذکر سخنگوی شورا درباره مغایرت محتوا با عنوان لایحه ادغام دو معاونت در شهرداری تهرانتذکر سخنگوی شورا درباره مغایرت محتوا با عنوان لایحه ادغام دو معاونت در شهرداری تهران
در جلسه امروز شورای شهر تهران مطرح شددر جلسه امروز شورای شهر تهران مطرح شد
ساخت ۱۵ سوله بحران جدید در پایتختساخت ۱۵ سوله بحران جدید در پایتخت
تعریف ردیف‌های درآمدی و هزینه‌ای جزو اختیارات وزیر کشور استتعریف ردیف‌های درآمدی و هزینه‌ای جزو اختیارات وزیر کشور است
به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،شهردار منطقه ۲۲ پیرو نبود سیستم فاضلاب کشی در غربی ترین منطقه پایتخت و ورود فاضلاب خانگی شهرک های شمالی بزرگراه شهید همت به انهار آب این منطقه با مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران دیدار و در خصوص مشکلات زیست محیطی گفتگو کرد.
اخبار اين گروه:
سه طرح فرامنطقه‌ای فضای شهری سه طرح فرامنطقه‌ای فضای شهری "ری" را متحول می کند
آغاز دوره های آموزشی بیش از ۳۰۰۰ نیروی نگهبان و خدماتی شهرداری تهرانآغاز دوره های آموزشی بیش از ۳۰۰۰ نیروی نگهبان و خدماتی شهرداری تهران
راهپیمایی خودرویی و موتوری ۲۲ بهمن در سراسر کشورراهپیمایی خودرویی و موتوری ۲۲ بهمن در سراسر کشور
مهلت یک هفته‌ای شهرداری تهران برای ساماندهی دوره‌گردها و دستفروشان در ۶ منطقهمهلت یک هفته‌ای شهرداری تهران برای ساماندهی دوره‌گردها و دستفروشان در ۶ منطقه
به گزارش گروه محیط زیست تهرانی نیوز،مدیر واحد پایش شرکت کنترل کیفیت هوای تهران ضمن اشاره به اینکه کیفیت هوای تهران طی بهمن ۱۹ روز در شرایط قابل قبول قرار داشت، گفت: کیفیت هوا در بهمن ماه امسال نسبت به ماه گذشته بهبود نسبی پیدا کرد.
اخبار اين گروه:
کیفیت هوای پایتخت امروز مطلوب استکیفیت هوای پایتخت امروز مطلوب است
ورود سامانه بارشی جدید به کشورورود سامانه بارشی جدید به کشور
تداوم تنفس هوای ‌مطلوب در پایتختتداوم تنفس هوای ‌مطلوب در پایتخت
بارش برف و باران در بیشتر مناطق کشوربارش برف و باران در بیشتر مناطق کشور
به گزارش گروه حمل و نقل پاک تهرانی نیوز،معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران، گسترش حمل ونقل پاک بویژه دوچرخه و مترو را راهبرد اصلی مدیریت شهری خواند وگفت: برای رسیدن به دو هدف مهم کاهش ترافیک و آلودگی هوا، نیازمند ادامه دو رویکرد توسعه سامانه‌های حمل و نقل پاک و اولویت دادن به پیاده‌محوری و پرهیز از خودرومحوری هستیم.
اخبار اين گروه:
توسعه موتورهای برقی با ایجاد مرکز نوآوری حمل و نقلتوسعه موتورهای برقی با ایجاد مرکز نوآوری حمل و نقل
برنامه معاونت علمی برای تولید اتوبوس‌های برقیبرنامه معاونت علمی برای تولید اتوبوس‌های برقی
ضرورت تردد با دوچرخه به عنوان الگوی رایج در زندگی روزمره شهروندانضرورت تردد با دوچرخه به عنوان الگوی رایج در زندگی روزمره شهروندان
ورود اتوبوس های برقی جدید به تهرانورود اتوبوس های برقی جدید به تهران
به گزارش اخبار بین الملل تهرانی نیوز،با لغو ممنوعیت برخی مشاغل برای زنان در روسیه، اکنون زنان نیز در این کشور مجاز هستند راننده قطار شوند.
اخبار اين گروه:
لوکزامبورگ حمل‌ونقل عمومی را رایگان کردلوکزامبورگ حمل‌ونقل عمومی را رایگان کرد
برقرای پرواز بین تهران-دوشنبه-بیشککبرقرای پرواز بین تهران-دوشنبه-بیشکک
قطار تهران-آنکارا پس از چهار سال توقف دوباره به راه افتادقطار تهران-آنکارا پس از چهار سال توقف دوباره به راه افتاد
۴ ایستگاه ریلی نسل جدید احداث می‌شود۴ ایستگاه ریلی نسل جدید احداث می‌شود
به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز،رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از ترافیک روان در اکثر محور های مواصلاتی کشور خبر داد.
اخبار اين گروه:
ترافیک روان در محور های مواصلاتی کشورترافیک روان در محور های مواصلاتی کشور
مجوزی برای تردد نمایندگان در خطوط ویژه نداریممجوزی برای تردد نمایندگان در خطوط ویژه نداریم
جریمه کرونایی بیش از ۱۶۲ هزار خودرو در دو روزجریمه کرونایی بیش از ۱۶۲ هزار خودرو در دو روز
ثبت ۵۲۰ حادثه در کشور طی هفته گذشتهثبت ۵۲۰ حادثه در کشور طی هفته گذشته
  
رسانه تصویری
تازه های خبر
گفتگو
به گزارش شهرداری نیوز، دانشیار مهندسی مکانیک دانشگاه خواجه نصيرالدين طوسي با اعلام اين كه آنچه امروز صنعت خودروي ايران بايد دنبال نمايد، مشاركت با خودروسازان صاحب تكنولوژي و توليد محصول با بِرند داخلي است، گفت: با توجه به آغاز سرمايه گذاري خارجي در جريان پَسابرجام، قطعاً هر گونه تعامل و همكاري با خودروسازان معتبر جهان، باعث انتقال تكنولوژي و ارتقاي كيفيت خودروهاي داخلي خواهد شد.
به گزارش شهرداری نیوز، یک استاد دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی شریف با اعلام این که توسعه مراکز طراحی و تولید در شرکت های خودروساز، می تواند صنعت خودروی ایران را در دست یآبی به توسعه درون زا و عرضه محصولات جدید و به روز کمک کند، گفت: قطعاً با سرمایه گذاری شرکت های خودروساز در حوزه طراحی و فعال سازی مراکز تحقیق و توسعه...
به گزارش شهرداری نیوز، يك اقتصاددان با اعلام اين كه هر گونه همكاري با خودروسازان خارجي در قالب انتقال تكنولوژي و دانش فني، اقدام مؤثري در صنعت خودروي ايران است، اظهار كرد: همكاري خودروسازان ايران با خودروسازان جهان، مي تواند مزايايي همچون انتقال تكنولوژي، ارتقای كيفيت، تنوع در محصولات تولیدی و بازاريآبي و صادرات را براي این صنعت در بر داشته باشد.
به گزارش شهرداری نیوز:يك كارشناس صنعت خودرو با اعلام اين كه صنعت خودروي ايران بايد با نوآوري در چرخه توليد بتواند به عرصه هاي جهاني ورود كند، گفت: در صورت توسعه همه جانبه خودروسازي داخلي، خودروسازان بزرگ جهان خواهان مشاركت و سرمايه‌گذاري در صنعت خودروي ايران خواهند شد.
يادداشت
به گزارش تهرانی نیوز؛، مصرف بی رویه انرژی در کشور اگرچه بسیار نگران کننده است، اما این مانع آن نیست که تامین سوخت پایدار شهروندان دچار چالش شود و آنان با وجود رشد مصرف بنزین، نوروز آرامی را به جهت تامین پایدار پشت سر نگذارند.
به گزارش شهرداری نیوز، معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران در خصوص واگذاری سهام فروشگاه‌ زنجیره‌ای شهروند و مجموعه شهر آفتاب به بانک شهر گفت: فلسفه اصلی واگذاری شهروند، توسعه برند شهروند در استان‌ها و شهرستان‌ها است و دلیل اینکه بانک شهر برای خرید سهام انتخاب شد این است که در بخش حقیقی و حقوقی کسی اعلام آمادگی نکرد.
به گزارش شهرداری نیوز، درپي انتشار خبر بازداشت مديرمسوول سايت معماري نيوز و نسبت دادن آن به شهردار تهران كانال تلگرامي سخنگوي شهرداري تهران ضمن تكذيب اين انتساب، نكاتي را مطرح كرده است.
به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری شهرداری نیوز، معاونت حمل و نقل و ترافيك شهرداري تهران با صدور اطلاعيه اي در خصوص تشديد آلودگي هواي پايتخت اعلام كرد: هواي تهران براي تمامي گروه هاي جامعه و به عبارتي براي 9 ميليون شهروند تهراني ناسالم است.