جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
1 2 3 4 
به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، معاون مستعفی حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از شکایت قضایی پلیس راهور از مدیرعامل شرکت کنترل ترافیک خبر داد و از قوه قضاییه درخواست کرد ضمن بررسی دقیق این موضوع توسط سازمان بازرسی کل کشور، دلایل واقعی مخالفت‌های پلیس با طرح‌های مربوط به کنترل ترافیک و کاهش آلودگی هوا را به افکار عمومی اعلام کند.
اخبار اين گروه:
فروش صندلی اتوبوس‌ها تکذیب شدفروش صندلی اتوبوس‌ها تکذیب شد
انتقاد شدید معاون شهرداری تهران از وزارت کشور و پلیسانتقاد شدید معاون شهرداری تهران از وزارت کشور و پلیس
نصب نسل جدید فیلترهای دوده بر روی ۵۰ اتوبوس تندرو پایتختنصب نسل جدید فیلترهای دوده بر روی ۵۰ اتوبوس تندرو پایتخت
کاهش زمان محدوده طرح ترافیک تهرانکاهش زمان محدوده طرح ترافیک تهران
به گزارش گروه نگاه پارلمان به شهر تهرانی نیوز، عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی می گوید: یکی از دلایل ممنوعیت واردات خودرو، بحث ارزبری است اما آیا واردات قطعات خودروهای داخلی ارزبر نیست؟
اخبار اين گروه:
دوگانه سوز کردن خودروها با ارائه وام تسهیل می‌شوددوگانه سوز کردن خودروها با ارائه وام تسهیل می‌شود
لزوم توجه به اهلیت بخش خصوصی در مقوله واگذاری خودروسازانلزوم توجه به اهلیت بخش خصوصی در مقوله واگذاری خودروسازان
دریافت مالیات از خرید و فروش خودرو، بساط سوداگران را جمع می‌کنددریافت مالیات از خرید و فروش خودرو، بساط سوداگران را جمع می‌کند
عمل به تعهدات اولویت خودروسازان در پیش فروش‌ خودرو باشدعمل به تعهدات اولویت خودروسازان در پیش فروش‌ خودرو باشد
به گزارش گروه محیط زیست تهرانی نیوز،مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی جدید به کشور طی فردا (۲۷ دی ماه) خبر داد.
اخبار اين گروه:
تداوم هوای ناسالم برای گروه‌های حساس در تهرانتداوم هوای ناسالم برای گروه‌های حساس در تهران
احتمالا گوگرد منشاء بوی نامطبوع تهران استاحتمالا گوگرد منشاء بوی نامطبوع تهران است
رگبار باران در جنوب کشوررگبار باران در جنوب کشور
قتل عام ۵۰۰ پرنده به‌خاطر یک مشت عسلقتل عام ۵۰۰ پرنده به‌خاطر یک مشت عسل
به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، رییس مرکز صدور گواهینامه پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا از برخورد با تخلفات 245 آموزشگاه رانندگی در سراسر کشور و تعطیلی آنها خبر داد.
اخبار اين گروه:
دیگر طرحی به نام زوج و فرد نداریمدیگر طرحی به نام زوج و فرد نداریم
مصوبه جریمه ۹۰ هزار تومانی طرح ترافیک ابلاغ نشده استمصوبه جریمه ۹۰ هزار تومانی طرح ترافیک ابلاغ نشده است
تاثیر فرهنگ‌سازی و آموزش در کاهش 18 درصدی تصادفات رانندگیتاثیر فرهنگ‌سازی و آموزش در کاهش 18 درصدی تصادفات رانندگی
جریمه ۹۰ هزار تومانی برای برخورد با تخلف کامیون‌ها کافی نیستجریمه ۹۰ هزار تومانی برای برخورد با تخلف کامیون‌ها کافی نیست
به گزارش اخبار بین الملل تهرانی نیوز،مدیرعامل شرکت راه آهن از به اشتراک گذاشته شدن طرح اقتصادی احداث ۴ ایستگاه نسل جدید ریلی در کشور خبر داد.
اخبار اين گروه:
حرکت قطار بین‌المللی تهران - وان از امروزحرکت قطار بین‌المللی تهران - وان از امروز
سقف جریمه تاخیر در پرواز به ۱۰۰۰ دلار رسید!سقف جریمه تاخیر در پرواز به ۱۰۰۰ دلار رسید!
پرداخت کرایه تاکسی در دوبی دیجیتالی شدپرداخت کرایه تاکسی در دوبی دیجیتالی شد
ژاپن؛ قطار سریع‌السیر «هلو کیتی» به راه افتادژاپن؛ قطار سریع‌السیر «هلو کیتی» به راه افتاد
  
رسانه تصویری
تازه های خبر
گفتگو
به گزارش شهرداری نیوز، دانشیار مهندسی مکانیک دانشگاه خواجه نصيرالدين طوسي با اعلام اين كه آنچه امروز صنعت خودروي ايران بايد دنبال نمايد، مشاركت با خودروسازان صاحب تكنولوژي و توليد محصول با بِرند داخلي است، گفت: با توجه به آغاز سرمايه گذاري خارجي در جريان پَسابرجام، قطعاً هر گونه تعامل و همكاري با خودروسازان معتبر جهان، باعث انتقال تكنولوژي و ارتقاي كيفيت خودروهاي داخلي خواهد شد.
به گزارش شهرداری نیوز، یک استاد دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی شریف با اعلام این که توسعه مراکز طراحی و تولید در شرکت های خودروساز، می تواند صنعت خودروی ایران را در دست یآبی به توسعه درون زا و عرضه محصولات جدید و به روز کمک کند، گفت: قطعاً با سرمایه گذاری شرکت های خودروساز در حوزه طراحی و فعال سازی مراکز تحقیق و توسعه...
به گزارش شهرداری نیوز، يك اقتصاددان با اعلام اين كه هر گونه همكاري با خودروسازان خارجي در قالب انتقال تكنولوژي و دانش فني، اقدام مؤثري در صنعت خودروي ايران است، اظهار كرد: همكاري خودروسازان ايران با خودروسازان جهان، مي تواند مزايايي همچون انتقال تكنولوژي، ارتقای كيفيت، تنوع در محصولات تولیدی و بازاريآبي و صادرات را براي این صنعت در بر داشته باشد.
به گزارش شهرداری نیوز:يك كارشناس صنعت خودرو با اعلام اين كه صنعت خودروي ايران بايد با نوآوري در چرخه توليد بتواند به عرصه هاي جهاني ورود كند، گفت: در صورت توسعه همه جانبه خودروسازي داخلي، خودروسازان بزرگ جهان خواهان مشاركت و سرمايه‌گذاري در صنعت خودروي ايران خواهند شد.
يادداشت
به گزارش تهرانی نیوز؛، مصرف بی رویه انرژی در کشور اگرچه بسیار نگران کننده است، اما این مانع آن نیست که تامین سوخت پایدار شهروندان دچار چالش شود و آنان با وجود رشد مصرف بنزین، نوروز آرامی را به جهت تامین پایدار پشت سر نگذارند.
به گزارش شهرداری نیوز، معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران در خصوص واگذاری سهام فروشگاه‌ زنجیره‌ای شهروند و مجموعه شهر آفتاب به بانک شهر گفت: فلسفه اصلی واگذاری شهروند، توسعه برند شهروند در استان‌ها و شهرستان‌ها است و دلیل اینکه بانک شهر برای خرید سهام انتخاب شد این است که در بخش حقیقی و حقوقی کسی اعلام آمادگی نکرد.
به گزارش شهرداری نیوز، درپي انتشار خبر بازداشت مديرمسوول سايت معماري نيوز و نسبت دادن آن به شهردار تهران كانال تلگرامي سخنگوي شهرداري تهران ضمن تكذيب اين انتساب، نكاتي را مطرح كرده است.
به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری شهرداری نیوز، معاونت حمل و نقل و ترافيك شهرداري تهران با صدور اطلاعيه اي در خصوص تشديد آلودگي هواي پايتخت اعلام كرد: هواي تهران براي تمامي گروه هاي جامعه و به عبارتي براي 9 ميليون شهروند تهراني ناسالم است.