جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
1 2 3 4 
به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز،معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از لغو طرح ترافیک تهران در هفته آینده بر اساس تصمیم اتخاذ شده در کمیته امنیتی اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا خبر داد.
اخبار اين گروه:
تعامل با دستگاه های اجرایی راهکار معاونت حمل و نقل شهرداری تهران تعامل با دستگاه های اجرایی راهکار معاونت حمل و نقل شهرداری تهران
اجرای ۵۰ درصدی طرح ترافیک در تهراناجرای ۵۰ درصدی طرح ترافیک در تهران
افتتاح ایستگاه های جدید مترو و نوسازی اتوبوس در پی انتشار اوراق مشارکتافتتاح ایستگاه های جدید مترو و نوسازی اتوبوس در پی انتشار اوراق مشارکت
ابراز امیدواری مناف هاشمی از رفع گره قرارداد ۱۰۵ واگن جدید متروابراز امیدواری مناف هاشمی از رفع گره قرارداد ۱۰۵ واگن جدید مترو
به گزارش گروه نگاه پارلمان به شهر تهرانی نیوز، عضو کمیسیون امور داخلی و شوراها در مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به تاثیر منفی رشد نرخ ارز بر طرح سهمیه‌بندی بنزین از طرحی در مجلس مبنی بر اختصاص یارانه بنزین به مردم خبر داد.
اخبار اين گروه:
تدوین طرح ساماندهی بازار خودرو در کمیسیون صنایع و معادنتدوین طرح ساماندهی بازار خودرو در کمیسیون صنایع و معادن
حمایت از خودروسازان داخلی و رعایت حقوق مصرف‌کننده دو روی یک سکه‌اندحمایت از خودروسازان داخلی و رعایت حقوق مصرف‌کننده دو روی یک سکه‌اند
گره کور ترافیک و معضلات شهری چه زمانی گشوده می‌شود؟ گره کور ترافیک و معضلات شهری چه زمانی گشوده می‌شود؟
کلید کمیته خودرویی مجلس به روی کدام طرح چرخید؟ کلید کمیته خودرویی مجلس به روی کدام طرح چرخید؟
به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز،مدیرعامل مترو از تخصیص بخشی از منابع حاصل از قانون توسعه حمل و نقل عمومی و مدیریت مصرف سوخت برای تکمیل پایانه اکباتان خبر داد و گفت: از مجموع ۱۵۲ میلیارد تومان پول حاصل از این قانون ۵۰ میلیارد تومان آن در بخش زیرساخت و ۱۰۲ میلیارد تومان آن در بخش بهره برداری متروی تهران و حومه به کار گرفته می شود.
اخبار اين گروه:
وام میلیونی تاکسیرانان به ضامن و گواهی کسر از حقوق نیاز نداردوام میلیونی تاکسیرانان به ضامن و گواهی کسر از حقوق نیاز ندارد
افزایش تعداد مسافران مترو با وجود لغو طرح ترافیک افزایش تعداد مسافران مترو با وجود لغو طرح ترافیک
آزادسازی پول مترو از گروی بانک آینده بعد از یک سالآزادسازی پول مترو از گروی بانک آینده بعد از یک سال
طرح ساخت داخلی واگن مترو با حداکثر ظرفیت‌های داخلی
طرح ساخت داخلی واگن مترو با حداکثر ظرفیت‌های داخلی
به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۱ از شروع فعالیت های ورزشی و سلامت محور در باشگاه های مجازی به صورت آنلاین و ارائه کلیپ های آموزشی از طریق شبکه های اجتماعی خبر داد.
اخبار اين گروه:
اجرای اجرای "طرح ناظران سلامت کودک" برای منع به کارگیری کودکان
ساخت ۲۶ بازار جدید میوه و تره‌بار تا پایان سال در تهرانساخت ۲۶ بازار جدید میوه و تره‌بار تا پایان سال در تهران
لزوم بهره گیری از اوراق مشارکت در ساخت خط ۱۰ مترو تهران
لزوم بهره گیری از اوراق مشارکت در ساخت خط ۱۰ مترو تهران
اجرای نخستین دیوارنگاری قهوه خانه ای بر جداره خیابان مولویاجرای نخستین دیوارنگاری قهوه خانه ای بر جداره خیابان مولوی
به گزارش صنعت نیوز ،براساس پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، در نخستین ساعات امروز با حاکمیت شرایط جوی مساعد طی ساعات گذشته و وزش باد مؤثر، شاهد برقراری شرایط قابل‌قبول در بیشتر مناطق شهر تهران خواهیم بود.
اخبار اين گروه:
افزایش دمای ۴ تا ۸ درصدی سواحل دریای خزرافزایش دمای ۴ تا ۸ درصدی سواحل دریای خزر
۳۲ روز هوای آلوده در تهران از ابتدای سال تاکنون۳۲ روز هوای آلوده در تهران از ابتدای سال تاکنون
هشدار هواشناسی نسبت به تداوم وقوع رگبارهای تابستانههشدار هواشناسی نسبت به تداوم وقوع رگبارهای تابستانه
افزایش دما در استان‌های ساحلی کشورافزایش دما در استان‌های ساحلی کشور
به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی گفت: ۲۲ درصد شماره گذاری‌ها در سال جاری در بخش نوشماره بوده است و در چهار ماه اخیر ۲۵۸ هزار و ۱۵۷ دستگاه خودرو نوشماره شدند.
اخبار اين گروه:
یک میلیون و ۳۰۰ هزارخودرو، بالای یک میلیون تومان جریمه دارندیک میلیون و ۳۰۰ هزارخودرو، بالای یک میلیون تومان جریمه دارند
تقسیط جریمه خودروها و موتورسیکلت‌های توقیفیتقسیط جریمه خودروها و موتورسیکلت‌های توقیفی
پرداخت اقساطی جریمه های رانندگی به مناسبت دهه ولایتپرداخت اقساطی جریمه های رانندگی به مناسبت دهه ولایت
نظر پلیس در مورد اجرای طرح ترافیکنظر پلیس در مورد اجرای طرح ترافیک
به گزارش گروه حمل و نقل پاک تهرانی نیوز،شهردار منطقه یک خبر داد: فاز نخست مسیر دوچرخه سواری در حدود ۴۴ کیلومتر تا پایان آبان ماه سال جاری در شمال تهران به اجرا می رسد.
اخبار اين گروه:
ارائه پارکینگ رایگان و امن دوچرخه در ساختمان‌های شهرداریارائه پارکینگ رایگان و امن دوچرخه در ساختمان‌های شهرداری
رونمایی از نرم افزار «دوچرخه»؛ فردارونمایی از نرم افزار «دوچرخه»؛ فردا
راه اندازی یک خط اتوبوس برقی تا پایان سال راه اندازی یک خط اتوبوس برقی تا پایان سال
پستچی ها موتوربرقی سوار می شوندپستچی ها موتوربرقی سوار می شوند
به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز،معاون امور شهرداری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از جمع‌آوری اطلاعات مربوط به میزان تخفیف عوارض صدور پروانه ساختمان در ۲۱۶ شهر دارای محدوده مصوب بازآفرینی شهری خبر داد.
اخبار اين گروه:
بهره برداری از طرح ساخت بلوار استادمعین جنوبیبهره برداری از طرح ساخت بلوار استادمعین جنوبی
ملاردو دماوند دارای بیشترین ساخت وساز غیرمجاز درتهرانملاردو دماوند دارای بیشترین ساخت وساز غیرمجاز درتهران
نصب پل گیشا در نقطه‌ای دیگر از تهراننصب پل گیشا در نقطه‌ای دیگر از تهران
رد افزایش ۴۰۰ درصدی نرخ عوارض ساخت و ساز در پایتخترد افزایش ۴۰۰ درصدی نرخ عوارض ساخت و ساز در پایتخت
به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز،رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه‌های کشور را تشریح کرد.
اخبار اين گروه:
مه گرفتگی در ارتفاعات چهار محور مواصلاتیمه گرفتگی در ارتفاعات چهار محور مواصلاتی
ترافیک نیمه سنگین در محدوده ورودی پایتختترافیک نیمه سنگین در محدوده ورودی پایتخت
بررسی علت وقوع تصادف‌های عجیب دیشب در آزادراه قزوینبررسی علت وقوع تصادف‌های عجیب دیشب در آزادراه قزوین
لغو طرح ترافیک و کاهش آلودگی هوا تا پایان هفتهلغو طرح ترافیک و کاهش آلودگی هوا تا پایان هفته
به گزارش اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز، معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با اشاره به نقش حمل‌ونقل جاده‌ای در زمینه اشتغال گفت: ۹۰ درصد بار و مسافر از طریق حمل‌ونقل جاده‌ای جابجا می‌شود و ۸۰۰ هزار نفر وظیفه جابجایی بار و مسافر این حوزه را بر عهده دارند به‌گونه‌ای که ماحصل تلاش این قشر زحمتکش، جابجایی سالانه بالغ بر ۶۰۰ میلیون تن بار در جاده‌ها است.
اخبار اين گروه:
انتصاب پیروز حناچی به فرماندهی میدان حادثهانتصاب پیروز حناچی به فرماندهی میدان حادثه
نوسازی ۵۰۰۰ دستگاه کامیون فرسوده در دو سالنوسازی ۵۰۰۰ دستگاه کامیون فرسوده در دو سال
ایمن سازی جاده‌های مازندران با اجرای طرح های فوریایمن سازی جاده‌های مازندران با اجرای طرح های فوری
آمادگی مشروط برای الکترونیکی کردن ۴ آزادراه + مسیرهای اضافهآمادگی مشروط برای الکترونیکی کردن ۴ آزادراه + مسیرهای اضافه
  
رسانه تصویری
تازه های خبر
گفتگو
به گزارش شهرداری نیوز، دانشیار مهندسی مکانیک دانشگاه خواجه نصيرالدين طوسي با اعلام اين كه آنچه امروز صنعت خودروي ايران بايد دنبال نمايد، مشاركت با خودروسازان صاحب تكنولوژي و توليد محصول با بِرند داخلي است، گفت: با توجه به آغاز سرمايه گذاري خارجي در جريان پَسابرجام، قطعاً هر گونه تعامل و همكاري با خودروسازان معتبر جهان، باعث انتقال تكنولوژي و ارتقاي كيفيت خودروهاي داخلي خواهد شد.
به گزارش شهرداری نیوز، یک استاد دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی شریف با اعلام این که توسعه مراکز طراحی و تولید در شرکت های خودروساز، می تواند صنعت خودروی ایران را در دست یآبی به توسعه درون زا و عرضه محصولات جدید و به روز کمک کند، گفت: قطعاً با سرمایه گذاری شرکت های خودروساز در حوزه طراحی و فعال سازی مراکز تحقیق و توسعه...
به گزارش شهرداری نیوز، يك اقتصاددان با اعلام اين كه هر گونه همكاري با خودروسازان خارجي در قالب انتقال تكنولوژي و دانش فني، اقدام مؤثري در صنعت خودروي ايران است، اظهار كرد: همكاري خودروسازان ايران با خودروسازان جهان، مي تواند مزايايي همچون انتقال تكنولوژي، ارتقای كيفيت، تنوع در محصولات تولیدی و بازاريآبي و صادرات را براي این صنعت در بر داشته باشد.
به گزارش شهرداری نیوز:يك كارشناس صنعت خودرو با اعلام اين كه صنعت خودروي ايران بايد با نوآوري در چرخه توليد بتواند به عرصه هاي جهاني ورود كند، گفت: در صورت توسعه همه جانبه خودروسازي داخلي، خودروسازان بزرگ جهان خواهان مشاركت و سرمايه‌گذاري در صنعت خودروي ايران خواهند شد.
يادداشت
به گزارش تهرانی نیوز؛، مصرف بی رویه انرژی در کشور اگرچه بسیار نگران کننده است، اما این مانع آن نیست که تامین سوخت پایدار شهروندان دچار چالش شود و آنان با وجود رشد مصرف بنزین، نوروز آرامی را به جهت تامین پایدار پشت سر نگذارند.
به گزارش شهرداری نیوز، معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران در خصوص واگذاری سهام فروشگاه‌ زنجیره‌ای شهروند و مجموعه شهر آفتاب به بانک شهر گفت: فلسفه اصلی واگذاری شهروند، توسعه برند شهروند در استان‌ها و شهرستان‌ها است و دلیل اینکه بانک شهر برای خرید سهام انتخاب شد این است که در بخش حقیقی و حقوقی کسی اعلام آمادگی نکرد.
به گزارش شهرداری نیوز، درپي انتشار خبر بازداشت مديرمسوول سايت معماري نيوز و نسبت دادن آن به شهردار تهران كانال تلگرامي سخنگوي شهرداري تهران ضمن تكذيب اين انتساب، نكاتي را مطرح كرده است.
به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری شهرداری نیوز، معاونت حمل و نقل و ترافيك شهرداري تهران با صدور اطلاعيه اي در خصوص تشديد آلودگي هواي پايتخت اعلام كرد: هواي تهران براي تمامي گروه هاي جامعه و به عبارتي براي 9 ميليون شهروند تهراني ناسالم است.