جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
1 2 3 4 
به گزارش گروه نگاه پارلمان به شهر تهرانی نیوز، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: ۹۰ درصد بازار خودرو در انحصار دو خودروساز بزرگ ایران خودرو و سایپا است و بازار انحصاری مستلزم ورود شورای رقابت به حوزه قیمت‌گذاری است.
اخبار اين گروه:
خودروی ارزان قیمت باید باکیفیت باشدخودروی ارزان قیمت باید باکیفیت باشد
توقف تولید پراید يكی از اقدامات بسيار مناسبی بود كه سايپا انجام دادتوقف تولید پراید يكی از اقدامات بسيار مناسبی بود كه سايپا انجام داد
ضرورت تامین نقدینگی خودروسازان و خودکفایی در تولید قطعاتضرورت تامین نقدینگی خودروسازان و خودکفایی در تولید قطعات
شورای رقابت می‌ماند یا می‌رود؟شورای رقابت می‌ماند یا می‌رود؟
به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز،رئیس شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر اینکه هر یک از سازمانها و شرکتهای شهرداری تهران خود درآمدزایی دارند، گفت: منابع درآمدی شهرداری تهران به صورت مشخص اعلام شده است.
اخبار اين گروه:
تصویب کلیات ۴۱ تبصره بودجه ۱۴۰۰ شهرداری تهرانتصویب کلیات ۴۱ تبصره بودجه ۱۴۰۰ شهرداری تهران
انتقال تمام بار مالی تبصره‌ها به ردیف‌های بودجه ۱۴۰۰ شهرداری تهرانانتقال تمام بار مالی تبصره‌ها به ردیف‌های بودجه ۱۴۰۰ شهرداری تهران
روند فسادزدایی و پیگیری فساد گذشته در شهرداری تهران بلا اقدام مانده استروند فسادزدایی و پیگیری فساد گذشته در شهرداری تهران بلا اقدام مانده است
نبود نظام توزیع کارآمد سبب متضرر شدن تولید کننده و مصرف کننده شده استنبود نظام توزیع کارآمد سبب متضرر شدن تولید کننده و مصرف کننده شده است
به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،شهردار منطقه ۶ درباره پروژه ولی‌عصر ۱۴۰۰ در محدوده شهرداری منطقه، گفت: این پروژه در دو حوزه خدمات شهری و محیط زیست و فنی و عمرانی کلید خورده و از عملیات پاکسازی برچسب و بنر، پاکسازی معابر، نظافت باغچه‌ها، پاکسازی انهار و حوضچه‌ها و بازپیرایی محدود فضای سبز اصلاح تشتک و کندوکوب تشتک درختان از محور میدان ولیعصر(عج) تا تقاطع خیابان زرتشت آغاز شده است.
اخبار اين گروه:
ورزش و توجه به فرهنگ پهلوانی از برنامه‌های شهرداری استورزش و توجه به فرهنگ پهلوانی از برنامه‌های شهرداری است
کاشت بیش از ۷۰۰۰ نهال در معابر و بوستان های مرکز پایتختکاشت بیش از ۷۰۰۰ نهال در معابر و بوستان های مرکز پایتخت
ضرورت ثبت اطلس محیط زیست در رصد خانه شهر تهرانضرورت ثبت اطلس محیط زیست در رصد خانه شهر تهران
نبود فاضلاب شهری بزرگترین تهدید سلامت ساکنان غرب تهراننبود فاضلاب شهری بزرگترین تهدید سلامت ساکنان غرب تهران
به گزارش گروه محیط زیست تهرانی نیوز،کارشناس واحد پایش شرکت کنترل کیفیت هوای تهران ضمن اشاره به صعود آلودگی هوا به رتبه چهارم مرگ و میر زودرس گفت: در ایران انتشار آلاینده ازن نسبت به قبل افزایش یافته است.
اخبار اين گروه:
کیفیت هوای پایتخت در محدوده ناسالم برای گروه‌های حساسکیفیت هوای پایتخت در محدوده ناسالم برای گروه‌های حساس
فرسایش حدود ۲ میلیارد تن خاک در سالفرسایش حدود ۲ میلیارد تن خاک در سال
ورود دو سامانه بارشی جدید به کشورورود دو سامانه بارشی جدید به کشور
هوای ‌پایتخت برای گروه‌های حساس ناسالم شدهوای ‌پایتخت برای گروه‌های حساس ناسالم شد
به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز،معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با تشریح دستاوردها و نتایج طرح موتوریار از تدوام اجرای آن خبر داد.
اخبار اين گروه:
برگزاری مراسم ٢٢بهمن پایتخت در کمال امنیت و آرامشبرگزاری مراسم ٢٢بهمن پایتخت در کمال امنیت و آرامش
جریمه بیش از ٥٥ هزار خودرو در شب گذشتهجریمه بیش از ٥٥ هزار خودرو در شب گذشته
جریمه ۵۵ هزار و ۴۴۳ خودرو در طرح محدودیت شبانهجریمه ۵۵ هزار و ۴۴۳ خودرو در طرح محدودیت شبانه
حکم جدید برای رانندگان بدون گواهینامهحکم جدید برای رانندگان بدون گواهینامه
به گزارش گروه حمل و نقل پاک تهرانی نیوز،معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران، گسترش حمل ونقل پاک بویژه دوچرخه و مترو را راهبرد اصلی مدیریت شهری خواند وگفت: برای رسیدن به دو هدف مهم کاهش ترافیک و آلودگی هوا، نیازمند ادامه دو رویکرد توسعه سامانه‌های حمل و نقل پاک و اولویت دادن به پیاده‌محوری و پرهیز از خودرومحوری هستیم.
اخبار اين گروه:
توسعه موتورهای برقی با ایجاد مرکز نوآوری حمل و نقلتوسعه موتورهای برقی با ایجاد مرکز نوآوری حمل و نقل
برنامه معاونت علمی برای تولید اتوبوس‌های برقیبرنامه معاونت علمی برای تولید اتوبوس‌های برقی
ضرورت تردد با دوچرخه به عنوان الگوی رایج در زندگی روزمره شهروندانضرورت تردد با دوچرخه به عنوان الگوی رایج در زندگی روزمره شهروندان
ورود اتوبوس های برقی جدید به تهرانورود اتوبوس های برقی جدید به تهران
به گزارش اخبار بین الملل تهرانی نیوز،با لغو ممنوعیت برخی مشاغل برای زنان در روسیه، اکنون زنان نیز در این کشور مجاز هستند راننده قطار شوند.
اخبار اين گروه:
لوکزامبورگ حمل‌ونقل عمومی را رایگان کردلوکزامبورگ حمل‌ونقل عمومی را رایگان کرد
برقرای پرواز بین تهران-دوشنبه-بیشککبرقرای پرواز بین تهران-دوشنبه-بیشکک
قطار تهران-آنکارا پس از چهار سال توقف دوباره به راه افتادقطار تهران-آنکارا پس از چهار سال توقف دوباره به راه افتاد
۴ ایستگاه ریلی نسل جدید احداث می‌شود۴ ایستگاه ریلی نسل جدید احداث می‌شود
به گزارش حوادث ترافیکی تهرانی نیوز،رییس پلیس راه مازندران گفت: از ورود خودرو‌های غیر بومی به استان جلوگیری می‌شود.
اخبار اين گروه:
جاده های کندوان و هراز برفی و لغزندهجاده های کندوان و هراز برفی و لغزنده
افزایش ۳۰ درصد تردد‌های درون شهری در سال جاری
ورود به مازندران ممنوع شدورود به مازندران ممنوع شد
ترافیک روان در محور های مواصلاتی کشورترافیک روان در محور های مواصلاتی کشور
  
رسانه تصویری
تازه های خبر
گفتگو
به گزارش شهرداری نیوز، دانشیار مهندسی مکانیک دانشگاه خواجه نصيرالدين طوسي با اعلام اين كه آنچه امروز صنعت خودروي ايران بايد دنبال نمايد، مشاركت با خودروسازان صاحب تكنولوژي و توليد محصول با بِرند داخلي است، گفت: با توجه به آغاز سرمايه گذاري خارجي در جريان پَسابرجام، قطعاً هر گونه تعامل و همكاري با خودروسازان معتبر جهان، باعث انتقال تكنولوژي و ارتقاي كيفيت خودروهاي داخلي خواهد شد.
به گزارش شهرداری نیوز، یک استاد دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی شریف با اعلام این که توسعه مراکز طراحی و تولید در شرکت های خودروساز، می تواند صنعت خودروی ایران را در دست یآبی به توسعه درون زا و عرضه محصولات جدید و به روز کمک کند، گفت: قطعاً با سرمایه گذاری شرکت های خودروساز در حوزه طراحی و فعال سازی مراکز تحقیق و توسعه...
به گزارش شهرداری نیوز، يك اقتصاددان با اعلام اين كه هر گونه همكاري با خودروسازان خارجي در قالب انتقال تكنولوژي و دانش فني، اقدام مؤثري در صنعت خودروي ايران است، اظهار كرد: همكاري خودروسازان ايران با خودروسازان جهان، مي تواند مزايايي همچون انتقال تكنولوژي، ارتقای كيفيت، تنوع در محصولات تولیدی و بازاريآبي و صادرات را براي این صنعت در بر داشته باشد.
به گزارش شهرداری نیوز:يك كارشناس صنعت خودرو با اعلام اين كه صنعت خودروي ايران بايد با نوآوري در چرخه توليد بتواند به عرصه هاي جهاني ورود كند، گفت: در صورت توسعه همه جانبه خودروسازي داخلي، خودروسازان بزرگ جهان خواهان مشاركت و سرمايه‌گذاري در صنعت خودروي ايران خواهند شد.
يادداشت
به گزارش تهرانی نیوز؛، مصرف بی رویه انرژی در کشور اگرچه بسیار نگران کننده است، اما این مانع آن نیست که تامین سوخت پایدار شهروندان دچار چالش شود و آنان با وجود رشد مصرف بنزین، نوروز آرامی را به جهت تامین پایدار پشت سر نگذارند.
به گزارش شهرداری نیوز، معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران در خصوص واگذاری سهام فروشگاه‌ زنجیره‌ای شهروند و مجموعه شهر آفتاب به بانک شهر گفت: فلسفه اصلی واگذاری شهروند، توسعه برند شهروند در استان‌ها و شهرستان‌ها است و دلیل اینکه بانک شهر برای خرید سهام انتخاب شد این است که در بخش حقیقی و حقوقی کسی اعلام آمادگی نکرد.
به گزارش شهرداری نیوز، درپي انتشار خبر بازداشت مديرمسوول سايت معماري نيوز و نسبت دادن آن به شهردار تهران كانال تلگرامي سخنگوي شهرداري تهران ضمن تكذيب اين انتساب، نكاتي را مطرح كرده است.
به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری شهرداری نیوز، معاونت حمل و نقل و ترافيك شهرداري تهران با صدور اطلاعيه اي در خصوص تشديد آلودگي هواي پايتخت اعلام كرد: هواي تهران براي تمامي گروه هاي جامعه و به عبارتي براي 9 ميليون شهروند تهراني ناسالم است.